Klarstein Diavolo pec na pizzu – recenze

Model Klarstein Diavolo se oproti předchozím liší hlavně typově. Jedná se o venkovní zahradní pec, se kterou si připravíte vaše oblíbená jídla zcela bez elektriky, jednoduše jen na ohni. Díky ní bude vaše pizza chutnat stejně jako z pizzerie.

Publikované: 15.11.2022
Aktualizované: 28.03.2024
Obsah článku:

Klarstein Diavolo

Vnější pec na pizzu, max. 1 teplota 430 °C, průměr desky 13“

Prohlédnout nejlepší nabídku

Všechna jídla, která milujete

Klarstein Diavolo umožňuje kromě pizzy připravit také maso, zeleninu, koláče, buchty nebo čerstvý domácí chléb. Pokud ani nezvažujete koupi zahradních kamen, poohlédněte se raději po jiném modelu. Pokud nechcete příliš investovat, můžete si pořídit domácí pec, například model Domo DO9177PZ nebo Ariete Art 909. Pokud patříte k náročným uživatelům, výbornou pizzu vám upeče profesionální trouba Sage SPZ820BSS.

Klarstein Diavolo recenze

Exteriérová pec

Klarstein Diavolo je určena jedině do exteriéru. Její používání je maximálně jednoduché. Zadní část se naplní dřevěnými paletami a pec vyhřejete na požadovanou teplotu. Tu vám ukáže integrovaný teploměr. Konstrukce je vyrobena z nerezavějící oceli, která se postará i o rovnoměrné rozptýlení tepla. Odsávání kouře zajistí vestavěný komín.

Zkušenosti s Klarstein Diavolo

Tato pec je zcela rozdílná oproti předešlým modelům. Jelikož jde o exteriérovou pec, její využití je omezeno na teplé dny a večery. Pokud plánujete péct pizzu častěji, pouvažujte raději o jiném typu. Naopak, pokud často pořádáte setkání s přáteli, bude tato pec skvělým oživením. K dispozici ji máte ve 4 barvách, a to v červené, černé, modré a stříbrné. Součástí balení je rozsáhlé příslušenství, které sestává z nástavce na maso, odkapávajícího plechu, lopatky na pizzu, zvedáku na plech, lopatky na peletu a návodu k obsluze.

Pec na pizzu Klarstein Diavolo

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Pečení na ohni
Příslušenství
Variabilní využití

Negatíva

Omezené používání

Typ pece: venkovní pec na dřevo ● Maximální teplota: 430 °C ● Průměr plotny: 13“ ● Hmotnost: 16 kg

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(80.2%)