Domo DO9177PZ pec na pizzu – recenze

Cenově výhodnou domácí pecí na pizzu je Domo DO9177PZ. S příkonem 1 450 W a dvěma topnými tělesy, které zajišťují rovnoměrný ohřev, si pizzu dokážete upéct za 12 minut. Samozřejmostí je nepřilnavý povrch a termostat, který udržuje v peci stálou teplotu. Na ploše o průměru 30 cm si kromě pizzy můžete připravit také omeletu, palačinky, tortily či koláč.

Publikované: 15.11.2022
Aktualizované: 27.02.2023
Obsah článku:

Domo DO9177PZ

Elektrická pec na pizzu, příkon 1 450 W, max. teplota 180 °C, průměr plotny 30 cm

Prohlédnout nejlepší nabídku

Cenově dostupnější možností pro vás může být domácí elektrická pec na pizzu Domo DO9177PZ. Nabízí vám plochu o průměru 30 cm, na které si kromě pizzy připravíte také omeletu, palačinky, quiche, tortilly, koláč, cookies nebo maso. Plochy na pečení jsou opatřeny kvalitním nepřilnavým povrchem bez obsahu PFOA a PTFE.

Cena vs výkon

Parametry pece Domo DO9177PZ nedosahují takových hodnot jako u vítěze testu G3 Ferrari G10006 Delizia. Její příkon je sice vyšší, ale maximální teplotu může dosáhnout jen 180 °C, což dokáže i klasická pečicí trouba. Čas pečení se také oproti vítězi zvýšil, a to více než dvojnásob. Jeho hodnota se vyšplhala na 12 minut. O rovnoměrný ohřev se však postarají dvě topná tělesa a termostat v peci, který udrží stálou teplotu, o které vás informuje světelná kontrolka.

Domo DO9177PZ recenze

Jednoduchá údržba

Výhodou tohoto přístroje je snadné čištění díky nepřilnavému povrchu, který navíc zabrání i možnému připálení zbytků jídel. S otevřeným víkem můžete spodní desku využít také jako pánev. Doplňkové příslušenství není příliš bohaté, obsahuje pouze barevný tištěný sešit s recepty.

Zkušenosti s Domo DO9177PZ

U tohoto modelu je třeba brát v úvahu nízkou cenu, která se odrážela i na základních parametrech. Zákazníci jsou však s přístrojem spokojeni, ale mezi recenzemi jsme našli i zápory.  Peci chybí regulátor teplotyčasovač a tlačítko zapnutí/vypnutí. Jelikož se jedná o základní funkce, které jsou v tomto případě nedostupné, považujeme to za velké minus. Přejděme však k pozitivním vlastnostem této domácí pece. I přes zmíněné nedostatky dokáže pec upéct chutnou pizzu i jiná jídla. Mezi její silné stránky patří jednoduché a variabilní používání, snadné čištění, dobrá skladovatelnost a přijatelná cena.

Recenze a zkušenosti s kamny na pizzu Domo DO9177PZ
Zdroj: Heureka.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Nízká cena
Nepřilnavý povrch
Jednoduché používání a čištění

Negatíva

Nízká teplota
Chybí tlačítko zapnutí vypnutí
Chybí časovač a regulátor teploty

Typ pece: elektrická ● Příkon: 1 450 W ● Maximální teplota: 180 °C ● Průměr plotny: 30 cm ● Hmotnost: 2,6 kg

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(80.8%)