Armodd Wristcandy 2 dámské smart hodinky – recenze

Nejen nízká cena řadí tyto hodinky v žebříčku oblíbenosti velmi vysoko. Sice nenabízejí možnost bezkontaktních plateb ani integrovanou GPS, působí však velmi elegantně a žensky. Levné smart hodinky jsou kompatibilní se systémy iOS i Android. Nechybí bluetooth rozhraní a možnost využívání aplikace DaFit. IPS dotykový displej má 1,09 palce a k dispozici máte více než 100 designů. Výdrž baterie na jedno nabití činí v průměru 5 dní. Nechybí sportovní aktivity ani měření saturace krve kyslíkem, krokoměr či zobrazování notifikací z vašeho smartphonu.

Publikované: 15.03.2022
Aktualizované: 25.05.2022
Obsah článku:

Armodd Wristcandy 2

Dotykový IPS displej, úhlopříčka 1,09″, hmotnost 56 g, odolnost IP68, výdrž baterie 3 dny (běžný režim).

Prohlédnout nejlepší nabídku

Model je určený pro méně náročné dámy, které hledají chytré hodinky, ale zároveň také stylový doplněk a v neposlední řadě i praktického společníka během běžných dní. Smart hodinky Armodd Wristcandy 2 zaujaly kromě nízké ceny také solidním zpracováním, výdrží baterie a mile překvapila i funkcionalita.

Designové smart hodinky se spoustou funkcí

Smart hodinky, jejichž cena se pohybuje na úrovni 1 400 Kč, možná nedisponují NFC, a nepodporují tudíž bezdrátové platby, nemají ani integrovaný GPS modul, ale vzhledem k ceně dokážou zaujmout jinými funkcemi. Hodinky mají stylový kruhový ciferník a na první pohled působí velice moderně a elegantně. Jsou kompatibilní se systémem iOS i Android. Celé menu je v češtině, a přestože jde pouze o IPS displej s úhlopříčkou 1,09 palce, je dobře čitelný. Na přímém slunci má však problémy. Jas displeje můžete manuálně regulovat. Na výběr máte díky aplikaci DaFit až 100 designů ciferníku, a dokonce můžete nahrát i vlastní fotku.

Armodd Wristcandy 2 recenze

Hodinky měří tep, kalorie, ušlou vzdálenost, saturaci krve kyslíkem a monitorují spánek. Z tohoto pohledu splňují všechny nároky spotřebitele. V rámci sportovního využití máte k dispozici několik sportovních aktivit, jako je běh, chůze, jízda na kole, švihadlo, fotbal nebo plavání. Pouzdro disponuje odolností IP68 – tento stupeň krytí chrání hodinky proti stříkající vodě a mechanickému poškození. Nevadí jim déšť či sprcha, nicméně plavání (povrchové plavání v bazénu) je ke zvážení. Výrobce neuvádí odolnost v atmosférách. Hodinky jsou vybavené také bluetooth rozhraním a můžete pomocí nich ovládat mobilní hudební přehrávač.

Baterie překvapila, telefonovat s nimi nebudete

Častým parametrem, který spotřebitele zajímá, je výdrž baterie. Výrobce uvádí výdrž 3 dny v případě aktivního režimu, na základě recenzí spotřebitelů však můžeme konstatovat, že se pohodlně dostanete na hodnotu 5 a více dní. Sportovní aktivity baterii s kapacitou 180 mAh samozřejmě vybíjejí mnohem rychleji.

Možnost prostřednictvím hodinek telefonovat k dispozici není, ale to platí i o mnohé dražší konkurenci. Notifikace z různých aplikací jsou samozřejmostí. Na příchozí zprávy vás zařízení upozorní vibrováním. Samostatně jsme vyčlenili funkci monitorování menstruačního cyklu nebo možnost dálkového spuštění fotoaparátu. Hodinky váží 56 g a jsou dodávány se silikonovým řemínkem a nabíjecím USB kabelem.

Zkušenosti s Armodd Wristcandy 2

Nenáročný spotřebitel bude jen stěží tvrdit, že za danou částku hodinky „podlezly“ pomyslnou laťku. A je to fakt. Vícero spotřebitelů uvádí, že hodinky splnily jejich nároky. Dámy jsou spokojené především s elegantním designem, ale také širokou podporou funkcí. Nechybí monitoring spánku, měření saturace krve kyslíkem nebo menstruační kalendář. Hodinky mile překvapily i kvalitou materiálů a výdrží baterie, která je větší, než uvádí výrobce. Dámské smart hodinky Armodd rozhodně využijete při sportovních aktivitách.

Recenze a zkušenosti se smart hodinkami Armodd Wristcandy 2
Zdroj: Heureka.cz

Aplikace DaFit je všestranná, zobrazuje naměřené hodnoty a umožňuje také nastavení designu ciferníku včetně vlastní fotografie. Ovládání je jednoduché a spokojenost panuje i ohledně dotykového displeje. Jedinou výhradou v tomto směru je poněkud přehnaná citlivost. Pokud se navíc chcete sladit se svou mužskou polovičkou, na výběr je i pánská varianta, smart hodinky Armodd Roundz 3, které jsou rovněž cenově dostupné, mají 8 sportovních režimů a větší displej.

Recenze a zkušenosti se smart hodinkami Armodd Wristcandy 2 na Alze
Zdroj: Alza.cz

Klady a Zápory

Nízká pořizovací cena
Velké množství funkcí
Design

Bez GPS
Citlivé reakce displeje
Bez NFC

Dámské smart hodinky Armodd Wristcandy 2

Dámské smart hodinky Armodd Wristcandy 2 displej

Dámské smart hodinky Armodd Wristcandy 2 recenze

Dámské smart hodinky Armodd Wristcandy 2

Armodd Wristcandy 2 senzor

Smart hodinky Armodd Wristcandy 2 recenze

Smart hodinky Armodd Wristcandy 2

Inteligentní hodinky Armodd Wristcandy 2 recenze

Chytré hodinky Armodd Wristcandy 2

Výdrž baterie: 3 dny / běžný režim ● Displej: IPS/dotykový ● Rozlišení displeje: 240 × 240 px ● Průměr ciferníku: - mm ● Úhlopříčka displeje: 1,09″ ● Typ skla: - ● GPS: ne ● Bluetooth: ano ● ANT+: ne ● Bezkontaktní platba: ne ● Hmotnost: 56 g ● Odolnost: IP68 ● Tvar pouzdra: kulaté ● Řemínek: silikonový


Testované produkty

Hodnocení:
(81.4%)