Beko DIS26021 myčka nádobí – recenze

Plně integrovatelná myčka nádobí se šířkou 45 cm pojme až 10 sad nádobí. Patří do energetické třídy E a na výběr nabízí šest mycích programů. Myčka nádobí Beko je vybavena také funkcí InfoLight, kdy je červené světlo promítáno na podlahu. Chod motoru ProSmart je velmi kultivovaný a tichý. Myčce chybí příborová zásuvka, je vybavena jen košem. Horní koš Acrobat je výškově polohovatelný. Vážená spotřeba vody dosahuje hodnoty 9,5 litru.

Publikované: 09.11.2021
Aktualizované: 13.06.2022
Obsah článku:

Beko DIS26021

Vestavná myčka na 10 sad nádobí, 6 programů, spotřeba vody 9,5 l, hlučnost 47 dB, energetická třída E.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Tichá, plně zabudovatelná myčka nádobí se šířkou 45 cm spotřebitelům nabízí optimální poměr ceny a kvality, a to vzhledem k rozměrům i dostačujícímu objemu vnitřního prostoru. Je vybavená vodním senzorem. Ovládací panel je skrytý v horní části dveří. V programové výbavě nechybí program na ochranu skla.

Kapacitou nezklame

Myčka nádobí Beko je vhodná ideálně pro dvoučlenné nebo tříčlenné domácnosti. Spotřebiteli nabídne kapacitu pro 10 sad nádobí. Vnitřní flexibilita na tom vůbec není špatně. Horní koš Acrobat je výškově nastavitelný až ve 3 úrovních. Do spodní části tak můžete umístit i opravdu vysoký hrnec. Možnou nevýhodou menších myček nádobí je, že se místo příborové zásuvky často setkáte s košem na příbory. Ten sice můžete ve spodním koši posouvat nebo ho úplně vyjmout, občas však může být omezující.

Beko DIS26021 recenze

Invertorový motor ProSmart je maximálně tichý, hladina hluku 47 dB je více než vyhovující. Myčka je vybavena hadicí AquaStop a rovněž systémem Watersafe, které domácnost chrání před vytopením.

Nádobí je umyté a suché

Z hlediska programové nabídky si můžete vybírat ze šesti programů. Ovládací panel je skrytý ve vyklápěcích dvířkách. Ovládání je velmi intuitivní a každá funkce má své tlačítko a ikonu. Nechybí digitální displej, který zobrazuje zbylý čas. Mnohem více vás však o stavu provozu informuje InfoLight – červené světlo promítané na podlahu. Na podlahu je promítáno jen světlo, nikoliv čas. Myčka nádobí disponuje programem Eco a velmi oceňujeme program Clean and Shine, který netrvá více než hodinu a nádobí dodá perfektní lesk. Nádobí je navíc suché. Tento program totiž myje horkou vodou, jejíž teplo využívá i k sušení.

Beko DIS26021 Watersafe

Za účelem čisté myčky, tedy její údržby, lze použít program InnerClean. Program je speciálně uzpůsobený ke zbavení myčky nečistot. Chcete-li kterýkoli program urychlit, můžete aktivovat funkci Fast+, která zkrátí mycí program až trojnásobně. Pokud chcete v myčce mýt skleněné nádobí, technologie GlassShield sklo opláchne ideální teplotou a postará se o to, aby nezůstaly žádné kapky. Na výrazně znečištěné nádobí určitě používejte intenzivní program – 70 °C.

Zkušenosti s Beko DIS26021

Celkový dojem z myčky nádobí Beko je velmi dobrý. Vnitřní prostor poskytne dostatek místa, škoda jen, že chybí příborová zásuvka. Horní koš má však až tři úrovně nastavení výšky. Spotřebitelé chválí tichý chod myčky, ale také samotný výsledek mytí. V neposlední řadě se jedná o skvělý poměr ceny a kvality. Přestože patří do energetické třídy E, spotřeba vody je velmi dobrá.

Recenze a zkušenosti s myčkou nádobí Beko DIS26021

Beko DIS26021 signalizace

Beko DIS26021 rychlý program

Beko DIS26021 rozměry

Beko DIS26021 motor

Beko DIS26021 InnerClean

Beko DIS26021 Fast+

Beko DIS26021 energetický štítek

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Tichý provoz
Poměr ceny a kvality
Snadná obsluha

Negatíva

Malý koš na příbory

Typ: vestavná myčka nádobí ● Šířka: 45 cm ● Hloubka: 55 cm ● Počet sad nádobí: 10 ● Počet programů: 6 ● Energetická třída: E ● Spotřeba vody: 9,5 l ● Hlučnost: 47 dB ● Odložený start: ano ● Smart funkce: ne


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(83.8%)