Beko DIS28120 myčka nádobí – recenze

Úsporná myčka nádobí Beko DIS28120 s kapacitou 11 sad nádobí. Ve výbavě má celkem osm programů a různé přídavné funkce. Zaujme samočisticí program InnerClean, rychlý program Quick&Shine, funkce Fast+ či InfoLight. Myčka je velmi tichá (46 dB), vážená spotřeba je pouhých 8,7 l.

Publikované: 09.11.2021
Aktualizované: 13.06.2022
Obsah článku:

Beko DIS28120

Vestavná myčka s kapacitou 11 sad nádobí, 8 programů, spotřeba vody 8,7 l, hlučnost 46 dB, energetická třída E.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Velice úsporná myčka nádobí Beko, která patří do energetické třídy E. Jedná se o slim model. Velkou výhodou je vnitřní prostor, který je velmi flexibilní. Kapacita je až 11 sad nádobí. Plusem je také světelný indikátor promítaný na podlahu nebo řada programů a přídavných funkcí, například i extra oplach.

Nabídka programů

Vestavná myčka nádobí Beko DIS28120 o šířce 45 cm právem patří k moderním spotřebičům. Přestože nenabízí připojení k internetu a nelze ji ovládat přes aplikaci, má ve své výbavě celkem osm programů a několik praktických přídavných funkcí. Z programů určitě upozorňujeme na samočisticí program InnerClean, který slouží k údržbě myčky nádobí. V programové nabídce se standardně nachází program Eco, intenzivní program nebo rychlý program Quick&Shine, který netrvá déle než hodinu. Je však pravdou, že některé programy trvají poměrně dlouho. Výsledek je však na vysoké úrovni, zásluhu na tom má speciální rameno AquaIntense, které specifickým pohybem odstraní i zaschlé nečistoty.

Beko DIS28120 recenze

Pokud se vám však délka programu nelíbí, můžete využít funkci Fast+ a program výrazně zkrátit (i o polovinu). Na jednoduchém ovládacím panelu s displejem si můžete nastavit odložený start, a to s dobou odkladu až 24 hodin. Samostatným programem je předmytí. Nádobí myčka suší horkou párou, díky čemuž je tak vždy suché. Nás těší i funkce InfoLight – červené LED světlo je promítáno na podlahu, vždy proto víte, že mycí cyklus ještě neskončil.

Prostorná a bez hluku

Myčka nádobí rozhodně nezklame ani co se samotného prostoru v ní týče. Umýt můžete až 11 sad kuchyňského nádobí. Horní koš Acrobat má až tři výškové polohy, které vám poskytují velkou flexibilitu i při mytí vyššího a rozměrnějšího nádobí. Starosti nebudete mít ani s příbory, protože máte k dispozici příborovou zásuvku. Invertorový motor ProSmart je ověřenou technologií z dílny tureckého výrobce Beko. Motor je úsporný a tichý, s hlučností maximálně 46 dB. Na motor je poskytována samostatná záruka 10 let.

Vestavná myčka nádobí Beko DIS28120

Model Beko nezaostal ani z hlediska kvality zpracování. Plasty působí odolně a celkové provedení košů, vnitřního prostoru i pláště působí hodnotným dojmem. Je vybaven samonastavovacími panty SelFit, dvířka díky tomu budou držet v přirozené pozici. Myčka nádobí má senzor čistoty vody a bezpečnostní funkce proti vytopení Waterstop i AquaSafe.

Zkušenosti s Beko DIS28120

Celkově je tento model srovnatelný s konkurencí, například myčkou nádobí Gorenje GV561D10. Beko zvládne nádobí perfektně umýt a usušit. Nabízí až osm programů. Standardní doba trvání programů je trochu delší. Díky funkci Fast+ program urychlíte. Spotřebitelé jsou rádi i za přítomnost příborové zásuvky a bohatý vnitřní prostor. V poměru ceny a kvality je myčka nádobí Beko DIS28120 velmi zajímavou možností pro běžné i náročnější spotřebitele.

Recenze a zkušenosti s myčkou nádobí Beko DIS28120

Beko DIS28120 ovládání

Beko DIS28120 rozměry

Beko DIS28120 energetický štítek

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Příborová přihrádka
Flexibilní prostor
Poměr ceny a kvality

Negatíva

Délka některých programů

Typ: vestavná myčka nádobí ● Šířka: 45 cm ● Hloubka: 55 cm ● Počet sad nádobí: 11 ● Počet programů: 8 ● Energetická třída: E ● Spotřeba vody: 8,7 l ● Hlučnost: 46 dB ● Odložený start: ano ● Smart funkce: ne


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(80.8%)