Braun Silk-épil 9-700 epilátor – recenze

Kvalitní epilátor se systémem MicroGrip, který zachytí chloupky již od délky 0,5 mm. Výkyvná hlavice má o 40 % širší záběr a holení je tak mnohem rychlejší. Jedná se o inteligentní epilátor Braun s technologií snímání tlaku na pokožku SensoSmart. Odstraňování chloupků je tak šetrné a bez podráždění. Přístroj má vodotěsnou konstrukci, proto je stavěný na suché i mokré holení. Součástí balení jsou také praktické nástavce. Nechybí ani masážní hlavice.

Publikované: 03.11.2022
Aktualizované: 13.12.2022
Obsah článku:

Braun Silk-épil 9-700

Epilátor se 40 pinzetami, dvěma rychlostmi, ergonomickým tvarem a vysokofrekvenčním masážním systémem.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Dlouhodobě jedna z nejoblíbenějších a nejprodávanějších značek v segmentu. Akumulátorový epilátor Braun je vhodný pro důkladnou epilaci pokožky. Dodáván je s více nástavci včetně masážní hlavice. Zařízení lze používat pro suché i mokré holení ve sprše. Poradí si s chloupky již od 0,5 mm. Epilátor využívá inteligentní systém SensoSmart.

Ověřený a účinný systém epilace

Šetrnou a účinnou epilaci dokáže zajistit právě inteligentní epilátor Braun Silk-épil 9-700. Epilační přístroj je vybaven systémem 40 pinzet MicroGrip, které efektivně zachytí a odstraní každý chloupek od délky již 0,5 mm. Není tedy nutné čekat do okamžiku, kdy budou chloupky viditelné, abyste mohli epilátor používat znovu. Unikátní je technologie SensoSmart. Právě ta se stará o šetrné a komfortní odstraňování chloupků. Snímač snímá tlak přístroje na pokožku. Pokud tlačíte na pokožku příliš a hrozí podráždění, zařízení vás upozorní červenou diodou.

Braun Silk-épil 9-700 recenze

Přístroj Braun je 100% vodotěsný a díky Wet&Dry technologii můžete epilaci provádět na suché pokožce a stejně efektivně i pod sprchou nebo ve vaně. Chloupky na pokožce odhalíte také díky intenzivnímu osvětlení, kterým je epilátor Braun vybaven.

Výdrž baterie a nástavce

Li-Ion akumulátor integrovaný v přístroji zvládne při plném nabití provoz kolem 40 minut. Doba nabíjení je přibližně 1 hodina. Napájecí kabel je součástí balení. Přístroj nelze používat se zapojeným kabelem. Po vybití je tak nutné přístroj nabít. V balení je také praktická kapsa na uskladnění. Holení s epilátorem je velmi komfortní také díky výkyvné hlavě zařízení. Bez ohledu na to, zda odstraňujete chloupky z kolena, podpaží nebo intimní oblasti, Braun se perfektně přizpůsobí samotné pokožce a jejímu tvaru.

V balení se nachází nástavec pro přesnou epilaci, nástavec pro intimní oblasti, resp. oblast bikin a nástavec s masážními válečky. Na citlivé oblasti používejte právě nástavec na intimní oblasti. Holení je díky němu i na těchto místech bezpečnější a jednodušší. Výrobce avizuje, že pokožka vydrží hladká po dobu 2 až 4 týdnů. Jedná se však o individuální frekvenci holení vzhledem k typu pokožky a růstu chloupků. Velkou výhodou výkyvné hlavice je její široký záběr. Díky tomu je samotný proces epilace rychlejší. Epilátor má dvě rychlosti, ze kterých si můžete zvolit během odstraňování chloupků.

Zkušenosti s Braun Silk-épil 9-700

Reference zákazníků jsou maximálně pozitivní. Důvodem je hlavně vysoká efektivita při holení, kterou tento akumulátorový epilátor přináší. Velmi dobře zákazníci hodnotí komfort používání a šetrnost k pokožce. O to se o přičinil i unikátní senzor snímání tlaku SensoSmart. Na pokožku tak nemusíte tak tlačit, čímž snižujete riziko podráždění. Epilátor je vhodný pro suché i mokré holení. Konstrukce je vodotěsná.

Recenze a zkušenosti s epilátorem Braun Silk-épil 9-700
Zdroj: Heureka.cz

Epilátor díky MicroGrip systému dokáže odstranit chloupky o délce již od 0,5 mm. Hlavice má o 40 % širší záběr a epilování pokožky je rychlejší. Výkyvná hlavice se přizpůsobí tvaru pokožky i záhybům. Uživatelé si chválí bezproblémové holení intimních partií. Zákazníky těší dodávané nástavce. Mezi nimi i ten s masážními válečky. Zajímavou vychytávkou je osvětlení. Spotřebitele těší také bezkabelové provedení a tichý chod zařízení. Výdrž baterie i doba nabíjení jsou uživatelsky v normě. Jediným odrazujícím elementem je vyšší cena.

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Unikátní technologie snímání tlaku na pokožku
Masážní hlavice
Pozitivní hodnocení

Negatíva

Žádné

Typ: epilátor ● Napájení: akumulátorové ● Doba nabíjení: 1 hod. ● Doba provozu: 40 min. ● Počet rychlostí: 2 ● Počet pinzet: 40 ● Bikini hlava: ano ● Hmotnost: 195 g ● Mokré holení: ano ● Masážní systém: ano

Fotogaléria


Prečítajte si

Hodnocení:
(81.2%)