Kärcher SC 3 Upright EasyFix parní mop – recenze

Parní mop s příkonem 1 600 W nabízí rychlý ohřev, a to již během 30 sekund. Nádobka na vodu má 500 ml, dobu provozu výrobce neuvádí, avšak vzhledem k velikosti nádobky by měla být dostatečná. Kärcher SC 3 Upright EasyFix umožňuje regulaci páry ve 3 úrovních. Používat ho můžete i na koberce.

Publikované: 25.01.2022
Aktualizované: 26.05.2022
Obsah článku:

Kärcher SC 3 Upright EasyFix

Parní mop s obdélníkovou hlavicí, příkon 1 600 W, doba ohřevu 30 s, objem nádobky na vodu je 500 ml, délka síťového kabelu činí 5 m.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Některé portály označují parní mop Kärcher SC 3 Upright EasyFix za nejlepší v mnoha ohledech. Důvodem může být silný parní výkon, regulace páry, rychlý ohřev nebo chytrý odvápňovací systém. Kärcher si potrpí na kvalitu, zpracování je velmi dobré a odpovídá ceně. Dojem kazí krátký přívodní kabel (to vyřeší prodlužovací kabel) a rovněž málo dodávaného příslušenství.

Odvápňovací systém a dávkování páry

Při používání mopu Kärcher se budete cítit velmi komfortně. Pevná konstrukce působí opravdu kvalitním dojmem a o kvalitě vypovídají i technologické prvky. Zařízení má dobře konstruovanou obdélníkovou hlavici. V balení je pouze jeden návlek. S mopem se velmi dobře pracuje, násada je k hlavici připevněna flexibilním kloubem. Rukojeť má skvělý ergonomický tvar a dobře se drží. Parní mop se rychle nahřívá, disponuje vyjímatelnou nádobkou o objemu 500 ml. Doba nahřívání činí cca 30 sekund a na provozní stav vás upozorní LED dioda. Výrobce neudává dobu provozu. Množství páry lze regulovat podle typu podlahy, a to ve 3 úrovních.

Kärcher SC 3 Upright EasyFix recenze

Podobně jako multifunkční parní mop Rowenta RY 8561 WH i Kärcher disponuje odvápňovacím systémem. Vodu změkčují speciální filtrační kartuše. Tvrdost vody můžete nastavit od měkké až po velmi tvrdou. Podlahová hubice Easy Fix upevňuje návlek háčkem, což je velmi praktický způsob, výměna je bezkontaktní. Model Kärcher můžete použít také na koberce, v balení se totiž nachází i kluzák na koberce. Mop během čištění dosahuje optimálních výsledků a kromě čištění také dezinfikuje.

Krátký kabel kazí dojem

Kärcher SC3 Upright Easy Fix rozhodně spotřebitele přesvědčí o svých kvalitách. Skvělé parní čištění, jednoduché ovládání dávkování páry, rychlé nahřívání a chytrý systém odvápňování dělají značce renomé. Některým možná bude vadit vyšší cena, avšak častěji se skloňuje problém s krátkým přívodním kabelem, ten má jen necelých 5 metrů. Tento neduh je pro Kärcher dost typický i u vysavačů. Řešením je prodlužovací kabel. Parní mop však určitě splní vaše očekávání a efektivně vyčistí vše, co potřebujete.

Zkušenosti s Kärcher SC 3 Upright EasyFix

Mezi spotřebiteli velmi oblíbený model německé značky Kärcher. Parní mop patří k dražším, ale zároveň chválíme kvalitu zpracování a také parní výkon. Oceňujeme i odvápňovací kartuše, které zajišťují, že se parní trysky neucpávají – lze nastavit i tvrdost vody. Spotřebitelé si stěžují na krátký přívodní kabel, který má jen necelých 5 metrů, což manipulaci s ním poměrně komplikuje. Plusem je rovněž regulace páry ve třech úrovních. Příslušenství není mnoho, nicméně důležitý je dodávaný kluzák na koberce. V balení se však nenachází náhradní návlek. Kärcher nemá integrovaný ruční parní čistič, jak uvádějí někteří prodejci! V konečném hodnocení jsou zkušenosti s parním mopem Kärcher SC 3 Upright převážně pozitivní. Přístroj působí velmi odolně a efektivita čištění je na vysoké úrovni.

Recenze a zkušenosti s parním mopem Kärcher SC 3 Upright EasyFix
Zdroj: Heureka.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Odvápňovací systém
Regulace páry podle typu povrchu – 3 stupně
Kvalita zpracování

Negatíva

Krátký přívodní kabel
Málo příslušenství

Příkon: 1 600 W ● Doba ohřevu vody: 30 s ● Doba provozu: - min. ● Objem nádobky na vodu: 500 ml ● Tvar hlavice: obdélníková ● Integrovaný ruční parní čistič: ne ● Délka síťového kabelu: 5 m ● Hmotnost: 3,1 kg

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(81.4%)