Beurer MC 5000 masážní křeslo – recenze

Masážní křeslo Beurer MC 5000 disponuje 4 rotačními hlavicemi, vybrat si můžete z 5 druhů masáží. Na hýžďové svaly, lýtka a chodidla můžete využít vzduchovou tlakovou masáž. Šířku masážních hlavic lze nastavit ve 3 stupních.

Publikované: 27.01.2022
Aktualizované: 26.05.2022
Obsah článku:

Beurer MC 5000

Masážní křeslo k domácímu použití, 5 druhů masáže, polohovatelné.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Masážní křeslo Beurer MC 5000 patří stejně jako inSPORTline Mateo do kategorie modelů s téměř profesionálními funkcemi. Naleznete na něm 5 typů masáží, 3 přednastavené režimy i možnost manuální regulace. Křeslo je polohovatelné a nenáročné na údržbu, výraznějším negativem je jen poměrně vysoká pořizovací cena.

Na doma, ale s profi funkcemi

V masážním křesle Beurer MC 5000 se 4 masážními rotačními hlavicemi si můžete dopřát 5 druhů masáží, a to masáž shiatsu, tapping, tedy poklepávání, hnětení a masáž válečky. V oblasti sedacích svalů, lýtek a chodidel máte možnost využít vzduchovou tlakovou masáž s třístupňovou regulací. Tento model dále disponuje 3 přednastavenými režimy: Relax, Terapie a Zdraví. Z nastavení máte k dispozici také třístupňové nastavení šířky masážních hlavic. Za negativum pokládáme zejména to, že tento model ani přes vysokou pořizovací cenu nedisponuje žádnými doplňkovými masážními funkcemi, např. magnetoterapií.

Beurer MC 5000 recenze

Nadstandardně pohodlné

Beurer MC 5000 disponuje funkcí automatické detekce výšky ramen, díky čemuž masáž přizpůsobí přesně vašemu tělu. Křeslo můžete samozřejmě polohovat také manuálně, a to až do relaxační, horizontální polohy. Povrch masážního křesla je vyroben z ekokůže, což je alternativa klasické syntetické kůže, která je omyvatelná. Údržbu proto hodnotíme na jedničku.

Ovládání je nenáročné, probíhá prostřednictvím ručního spínače a přehledného displeje s podsvícením. Tento model váží 61 kg, při přesouvání vám s ním pomohou praktická transportní kolečka na spodní části. Křeslo vyniká i z hlediska pohodlí. Má nadstandardně hluboké a široké sedadlo o hloubce 117 a šířce 73 cm. Příkon je tradičně poněkud vyšší, činí 200 W.

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Pokročilé masážní programy
Vysoká kvalita zpracování
Nadstandardně široké sedadlo

Negatíva

Vysoká pořizovací cena
Bez speciálních funkcí

Typ = masážní křeslo k domácímu použití ● Rozměry křesla (H × Š × V) = 117 × 73 × 130 cm ● Hmotnost = 61 kg ● Povrchový materiál = syntetická kůže ● Příkon = 200 W

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(81.2%)