JSDA Power JD500 bruska na nehty – recenze

Elektrickou brusku na nehty JSDA Power JD500 lze označit za zlatou střední cestu. Jedná se o poloprofesionální model, který je vhodný k domácímu použití, ocení ho však i amatérské manikérky a pedikérky. Bruska má nadstandardní výkon, kvalita zpracování je dobrá, disponuje obousměrným chodem a její součástí je také nožní pedál k ovládání rychlosti. Balení obsahuje stojan na brusné pero, menší počet základních brusných nástavců i papírové brusné kotoučky.

Publikované: 14.03.2022
Aktualizované: 20.06.2022
Obsah článku:

JSDA Power JD500

Elektrická bruska na nehty, max. 30 000 ot./min., plynulá regulace výkonu, obousměrný chod, výkon 35 W.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Pokud hledáte brusku na nehty za přijatelnou pořizovací cenu, která disponuje téměř profesionálními funkcemi a výkonem, model JSDA Power JD500 je jako stvořený přímo pro vás. Jedná se o brusku s vysokými max. otáčkami, pokročilou regulací a dobrou kvalitou zpracování, kterou využijí i začínající manikérky či pedikérky.

Pro amatérky i profesionálky

Max. otáčky brusky na nehty JSDA Power JD500 činí až 30 000 ot./min, což je srovnatelné s dražším modelem Marathon 3 Champion. Výkon spotřebiče je regulovatelný plynule, a to 2 způsoby. První možností je použití posuvné páčky na adaptéru. Druhou pak nožní pedál, který oceníte zejména v případě, že bruskou budete ošetřovat nehty druhé osoby. Na modelu JSDA Power nás dále zaujala kvalita zpracování. Většina komponentů je vyrobena z pevného plastu, ale také z chirurgické oceli.

JSDA Power JD500 recenze

Ovládání elektrické brusky je jednoduché, chod plynulý, zařízení se nezasekává ani nepřehřívá a je uzpůsobené k chodu v obou směrech. Praktickým detailem je systém Turn Lock, který usnadňuje výměnu nástavců. JSDA Power JD500 je bruska vhodná na gelové nehty, ale také ty přirozené a akrylové. V balení naleznete kromě zmíněného nožního pedálu také praktický stojan na brusné pero6 různých brusných nástavců z chirurgické oceli s univerzální stopkou o průměru 2,35 mm, 25 papírových brusných kotoučků a 2 lešticí bloky na nehty.

Zkušenosti s JSDA Power JD500

Spotřebitelé hodnotí brusku JSDA Power JD500 téměř výhradně pozitivně. K pozitivním parametrům řadí plynulý výkon, fakt, že nedochází k jejímu přehřívání, možnost použití pedálu, vysoké max. otáčky, tichý chod, kvalitu zpracování a nízkou, resp. přiměřenou pořizovací cenu. Negativní hodnocení, která souvisí s funkční stránkou spotřebiče, jsme nenašli.

Recenze a zkušenosti s bruskou na nehty JSDA Power JD500
Zdroj: Heureka.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Poměr mezi pořizovací cenou, výkonem, funkcemi a kvalitou
Nadstandardně vysoké max. otáčky
Možnost regulace nožním pedálem

Negatíva

Méně brusných nástavců v balení

Max. otáčky za min. = 30 000 ● Regulace = plynulá ● Chod = obousměrný ● Počet brusných nástavců v balení = 6 ● Výkon = 35 W

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(81%)