Makita DUH523Z aku nůžky na živý plot – recenze

Z hlediska poměru ceny a výkonu jde o velmi oblíbené akumulátorové nůžky. Model nabízí plynulý a tichý chod. Akumulátor funguje na 18 V a přístroj dokáže provádět řezy o délce 52 cm a tloušťce 15 mm. Hmotnost dosahuje 3 kg a díky antivibračnímu systému je práce s nůžkami jednoduchá a pohodlná. Součástí balení je praktický kryt ostrých částí nůžek. Nevýhodou je, že nejsou dodávány s akumulátorem a nabíječkou.

Publikované: 16.08.2022
Aktualizované: 20.01.2023
Obsah článku:

Makita DUH523Z

18V akumulátor, délka lišty 52 cm, tloušťka řezu 15 mm, hmotnost 3,1 kg, kryt čepele v balení.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Kompaktní stroj Makita DUH523Z vám nabízí 18V napětí akumulátoru a lištu o délce 52 cm. Práce s ním je velmi pohodlná, a to díky hmotnosti a antivibračnímu systému.

Makita DUH523Z recenze

Plynulý a tichý chod

Tyto nůžky využijete na údržbu a tvarování menších stromků a měkčích dřevin. Díky antivibračnímu systému a pečlivému vyvážení bude práce s nimi jednoduchá. Nechybí ani ochrana stroje i akumulátoru světelnou signalizací proti přetížení. Jejich hmotnost dosahuje 3,1 kg. Výrobci zaručují také plynulý a tichý chod, což potěší každého zahradníka. Balení však neobsahuje akumulátor ani nabíječku. Součástí balení jsou jen samotné nůžky a kryt čepelí.

Zkušenosti s Makita DUH523Z

Ze zkušeností spotřebitelů vyplývá, že se jedná o oblíbené nůžky značky Makita. V našem testu uspěly velmi dobře z hlediska poměru ceny a výkonu. Zákazníci vyzdvihují nízkou hmotnost přístroje a nízkou hlučnost. Kvalitní výrobek potěší přesným a rychlým střihem, za kterým však stojí jednoduchá manipulace.

Recenze a zkušenosti s aku nůžkami na živý plot Makita DUH523Z
Zdroj: Heureka.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Nízká hmotnost
Tichý chod
Poměr ceny a výkonu

Negatíva

Dodávány bez baterie a nabíječky

Napětí akumulátoru: 18 V ● Délka lišty: 52 cm ● Tloušťka řezu: 15 mm ● Hmotnost: 3,1 kg ● Rozměry (D × Š × V): 938 × 195 × 193 mm ● Příslušenství: kryt čepele

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(83.8%)