Eminent Dog Puppy granule pro psy – recenze

Speciální granule pro štěňata malých a středních plemen, ale také březí a kojící feny obsahují recepturu splňující všechny požadavky mladého organismu. Drůbeží maso a rybí tuk dodávají štěňatům dostatek energie, přičemž vyvážený poměr vitamínů a minerálů podporuje jejich správný růst a vývoj. V případě této značky si můžete být jisti, že krmiva neobsahují chemická barviva, umělé konzervanty či sóju.

Publikované: 16.01.2023
Aktualizované: 18.07.2024
Obsah článku:

Eminent Dog Puppy

Granule pro malá a střední plemena, vhodné pro štěňata a březí a kojící feny, většinovou složkou je drůbeží maso, 30 % proteinů, 17 % tuků.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Speciální receptura je určena pro březí a kojící feny, ale vhodná je i jako granule pro štěňata malých a středních plemen, jejichž mladý organismus vyžaduje specifické složky pro správný růst a vývoj. Tuto funkci zastává komplex vitamínů, minerálů a stopových prvků. Mezi vitamíny přítomné v granulích Eminent patří zejména vitamín A pro růst, plodnost a imunitu, vitamín B2 dopomáhající správnému trávení, ale také vitamín B6 prospěšný pro nervovou soustavu mladého jedince.

Eminent Dog Puppy recenze

Složení vhodné pro mladý organismus

Eminent granule, na rozdíl od jehněčích granulí Brit Premium by Nature Sensitive Lamb, obsahují lehce stravitelné bílkoviny původem z drůbežího masa, přičemž i 17 % tuku pochází zejména z drůbeže. Druhým zdrojem tuků je kokosový olej dodávající dostatek energie pro štěňata a kojící feny. U krmiv značky Eminent je zaručeno, že nebudou obsahovat sóju, chemická barviva, umělé konzervanty, ale ani hovězí a vepřové maso. Pro vyvíjející se mláďata jsou nejpotřebnější látky prospěšné pro správnou tvorbu svalstva, což v tomto krmivu zastupují esenciální aminokyseliny. Dostatečná hladina vápníku potřebného pro kosti, chrup, nervy, ale i krev je nutná nejen pro štěňata, ale také jejich matky. Krmivo Eminent obsahuje 14 g/kg vápníku.

Zkušenosti s Eminent Dog Puppy

Granule jsou velikostí vhodné pro štěňata, přičemž byste však měli dávat pozor na dávkování, abyste předešli příliš energickým štěňatům, ale také předčasné obezitě mláďat. Nevýhodou krmiva je omezenost na jeden druh masa, a to drůbežího, ale ani toho není v granulích mnoho. Může se stát, že si na nové granule bude vaše štěně déle zvykat, čehož výsledkem mohou být mírně trávicí potíže, ale to je u mladého organismu přirozené. Při větším počtu štěňat by bylo vhodné větší balení, které ovšem v nabídce dostupné není. Velkou výhodou krmiva je absence alergických projevů a prospěšnost jak pro vnitřní organismus psa, tak pro jeho vnější vzhled.

Recenze a zkušenosti s granulemi pro psy Eminent Dog Puppy
Zdroj: Heureka.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Obsah vitamínů
Psi chutnají a pěkně roste
Lehce stravitelné

Negatíva

Poměrně malé balení
Velikost granulí není vhodná pro každé štěně

Většinová složka krmiva: drůbeží maso ● Energetická hodnota: neuvedena ● Grain free: ne ● Procento proteinů: 30 % ● Procento tuků: 17 % ● Velikost plemene: malé a střední ● Věková kategorie psa: štěňata + březí a kojící feny ● Objem balení: 15 kg ● Další složky: kukuřice, rýže, rybí maso, kokosový olej, lněné semeno, řepná dužina


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(82.2%)