Mamibot W120 robotický čistič oken – recenze

Hranatý robotický čistič disponuje výkonným podtlakovým přisátím k povrchu, které reguluje inteligentní systém detekce změny tlaku. Účinnost čištění tohoto modelu se vyšplhala na 98 %, přičemž o tuto skutečnost se zasloužily zejména efektivní čistící pohyby ve tvaru „N“ a „Z“. Svými bezpečnostními prvky, silným sáním a schopností vyčistit jakýkoli povrch patří k nejlepším zařízením pro automatické čištění hladkých povrchů.

Publikované: 17.04.2023
Aktualizované: 28.03.2024
Obsah článku:

Mamibot W120

Hranatý čistič na sklo, dlaždice, dřevo, mramor, pohyby zařízení ve tvaru „N“ a „Z“, minimální pracovní plocha 40 x 40 cm, výdrž záložní baterie 20 min., manuální, dálkové ovládání, mobilní aplikace.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Robotický čistič oken s hranatým tvarem disponuje silným sáním, které zajistí čistotu nejen oken, ale i jiných povrchů stěn a podlah, jako jsou dlaždice, dřevo či mramor. Jeho tvar je výhodný v souvislosti s dosahem na nepřístupné rohy oken. Účinné mytí zajišťuje naprogramovaný pohyb zařízení do tvarů „N“ a „Z“, přičemž první způsob je výhodnější v případě vysokých oken, zatímco druhý je určen spíše pro široká okna. Manipulaci se zařízením usnadňuje funkce automatického návratu na „start“ po dokončení mycího procesu.

Elegance a inteligence v jednom zařízení

Nenápadný stroj je určen pro plochy o minimálních rozměrech 40 x 40 centimetrů, přičemž na tloušťce skla vzhledem k nízké hmotnosti vůbec nezáleží. O důkladné přisátí robotického čističe oken Mamibot na povrch se stará inteligentní systém, který dokáže identifikovat změnu tlaku, na základě čehož upravuje výkon podtlakového přisátí. Tento systém napomáhá i bezpečnosti zařízení při provádění práce ve venkovních prostorách.

Mamibot W120 recenze

Různorodost ovládání a bezpečný chod

Obsluha zařízení je velmi jednoduchá díky rozličným možnostem ovládání. Nastavit si jej můžete prostřednictvím tlačítek na samotném robotickém čističi, ale také na dálkovém ovládání s dosahem až 15 metrů nebo pomocí příslušné mobilní aplikace Mamibot Life. Abyste měli jistotu, že vaše zařízení nespadne jen tak z velké výšky, výrobce se postaral o dispozici ty nejpodstatnější bezpečnostní prvky. V balení proto naleznete bezpečnostní lanko, které je jednoduše třeba upevnit o pevný bod v místnosti, jejíž okna se chystáte umýt. Zařízení je také vybaveno záložní baterií, která se spustí v momentě, kdy dojde k přerušení dodávky elektrické energie. Výdrž záložního akumulátoru představuje 20 minut. Zařízení má také akustické a vizuální senzory, kterými podává varovné signály.

Zkušenosti s Mamibot W120

Robotický čistič oken nabízí kvalitně odvedenou práci, velmi pohodlnou manipulaci a minimalistický design za výhodnou cenu. Některým spotřebitelům možná překáží jednotvárnost bílého provedení, které je jediným aktuálně nabízeným barevným zpracováním tohoto modelu, ale tato barva nemění nic na tom, že jde o velmi elegantní zařízení.

Recenze a zkušenosti s robotickým čističem oken Mamibot W120
Zdroj: Heureka.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

3 možnosti ovládání
Minimalistický design

Negatíva

Jen jedno barevné provedení (bílé)
Občas zanechává šmouhy

Typ napájení: kabelové ● Ovládání: manuální (tlačítka na zařízení), dálkové ovládání, mobilní aplikace ● Tvar čističe: hranatý ● Hmotnost: 1,45 kg ● Hlučnost: 65 dB ● Omyvatelné povrchy: sklo, dlaždice, dřevo, mramor ● Pohyb zařízení: tvar „N“ a „Z“ ● Minimální pracovní plocha: 40 x 40 cm ● Bezpečnostní prvky: bezpečnostní lanko + záložní baterie ● Výdrž záložní baterie: 20 minut ● Dodatečné funkce: akustická a vizuální signalizace, detekce změny tlaku

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(81.6%)