Dyson Big Ball MultiFloor 2 vysavač – recenze

Klasický síťový vysavač v unikátním futuristickém designovém provedení. Nabízí dostatečný výkon, a to 600 W. Využívá patentovanou cyklonovou technologii 2 Tier Radial Cyclon. Sběrná nádoba má objem 1 800 ml a spotřebič nabízí akční rádius 10,4 metru. Přívodní kabel je dlouhý 6,5 metru. Dodáván je i s praktickým příslušenstvím. Nechybí ani systém samonavíjení elektrického kabelu.

Publikované: 01.01.2025
Aktualizované: 16.07.2024
Obsah článku:

Dyson Big Ball MultiFloor 2

Klasický bezsáčkový vysavač, objem sběrné nádoby 1 800 ml, akční rádius 10,4 m, omyvatelný doživotní filtr.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Jedná se o špičkový bezsáčkový vysavač, který využívá cyklonovou technologii 2 Tier Radial. Vysoký sací výkon je zárukou perfektní čistoty jakéhokoli povrchu, ať už jde o koberce, hladké podlahy, nebo dlažby. Model Dyson Big Ball MultiFloor 2 má speciální, kulatou konstrukci, nemusíte se proto obávat případného převrácení. Zaujme také velmi netypickým designem.

Sací síla Dysonu nechybí

Elektrický bezsáčkový vysavač Dyson disponuje digitálně řízeným elektromotorem se jmenovitým příkonem 600 W. Velmi pozitivní vlastností tohoto elektromotoru je tichý chod. O vysokou efektivitu vysávání koberců nebo podlah se stará cyklonová technologie 2 Tier Radial, která zachytí i nejmenší mikroskopické částečky. Velká odstředivá síla funguje i jako filtrační systém. Tento model je vybaven omyvatelným filtrem, který eliminuje alergeny a vytváří velmi nízké emise prachu. Existuje i výkonnější model, a sice Dyson Cinetic Big Ball Multifloor 2. Vysavač je vhodný i pro alergiky.

Dyson Big Ball MultiFloor 2 recenze

Sběrná nádoba má 1 800 ml a vyprazdňování probíhá za pomoci systému Point and Shoot – jedním tlačítkem vysypete nečistoty, aniž byste museli nádobu mýt či vytřepávat. Vysavači nechybí ani regulace sacího výkonu, což zařízení rovněž dodává flexibilitu. Konstrukce vysavače má specifický tvar koule, který však má své opodstatnění. V případě převrácení se vysavač vrátí do správné polohy a nehrozí jeho poškození. Pod mohutnou plastovou konstrukcí se ukrývají i kolečka.

Akční rádius a příslušenství

Délka přívodního kabelu činí jen něco kolem 6,5 metru a jde v zásadě o standardní parametr, avšak celkový akční rádius vysavače je až 10,4 metru. Vysavač je navíc vybaven automatickým navíjením kabelu. Obsluha vysavače je velmi komfortní. Sací trubice je teleskopická a má až 125 cm, velmi pozitivní je i rychloupínání nástavců, které se nacházejí v balení. Při používání však zajisté oceníte i flexibilní držadlo s kloubem otočným až o 360°, což je při manévrování velkou výhodou. Základ tvoří pneumatická hubice, které díky vytvářenému přítlaku neunikne žádné smítko.

Vysavač Dyson Big Ball MultiFloor 2 recenze

Jinak však k vysavači dostanete i další příslušenství – konkrétně jde o hubici na schody a kombinovanou hubici s kartáčem a štěrbinovým nástavcem, která je vhodná i na čalounění. Dodáván je také praktický držák na nástavce. Hubice jsou rovněž vybaveny rychloupínacím systémem. Hmotnost vysavače činí 7,5 kg.

Zkušenosti s Dyson Big Ball MultiFloor 2

Pokud hledáte výkonný bezsáčkový vysavač, který vám při vysávání nabídne velmi dobrý komfort, je možné, že jste ho našli. Samozřejmě nejde o nejlevnější model na trhu. Nicméně vysavač spotřebitelé oceňují především díky vysokému sacímu výkonu. Zásluhu na tom však má také pneumatická hubice a unikátní cyklonová technologie 2 Tier Radial. V rámci příslušenství spotřebitele potěšila i náhradní hubice na schody. Pozitivně uživatelé vnímají také jednoduchou obsluhu a oceňují i ​​tvar konstrukce a netypický design vysavače.

Recenze a zkušenosti s vysavačem Dyson Big Ball MultiFloor 2
Zdroj: Heureka.cz

Kabel má 6,5 metru, nicméně akční rádius je dostatečný, činí až 10,4 metru. Bezsáčkový vysavač Dyson Big Ball MultiFloor 2 je rovněž poměrně tichý a opomenout nelze ani kvalitu zpracování. Spotřebitelům vadí jen občas se zadrhávající systém navíjení elektrického kabelu. Potěší i jeho malé rozměry, přestože kvůli tvaru může být náročnější najít mu místo. Vysavač je na trhu již nějaký ten rok a vysloužil si ve většině případů velmi pozitivní hodnocení, není proto pádný důvod, aby nesplnil vaše očekávání. Pokud byste přece jen hledali u konkurence, velmi dobrým výkonem disponuje klasický vysavač Miele Compact C1 PowerLine.

Recenze a zkušenosti s vysavačem Dyson Big Ball MultiFloor 2 na Mall
Zdroj: Mall.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Perfektní sací síla
Kvalitní zpracování
Ergonomie a obsluha

Negatíva

Kratší elektrická šňůra

Konstrukce: klasický vysavač ● Typ: bezsáčkový ● Příkon: 600 W ● Napájení: elektrická síť – 230 V ● Akční rádius: 10,4 m ● Objem sběrné nádoby: 1 800 ml ● Filtrace: omyvatelný doživotní filtr ● Délka napájecího kabelu: 6,5 m ● Hmotnost: 7,5 kg

Fotogaléria


Prečítajte si

Hodnocení:
(81%)