Vysavače

Našimi rukami už prošly desítky modelů různých typů vysavačů. Věnovali jsme porovnávání, testování a studiu odborných testů množství hodin, abychom našli ty nejlepší vysavače, splňující nároky spotřebitelů. V úvahu jsme brali velké domy i malé byty, počítali jsme s kočkami, psy, koberci či podlahami. Nevynechali jsme ani vysavače s mokrým vysáváním a nezapomněli jsme ani na alergiky a astmatiky. Najdete u nás doporučení na nejlepší klasické podlahové, bezsáčkové, sáčkové, ruční, akumulátorové, průmyslové, tyčové či robotické vysavače.

Klasické vysavače

Nejlepší klasické vysavače 2024 + recenze

Náš spotřebitelský test označil za nejlepší vysavač Miele Compact C1 PowerLine, a to především z hlediska účinnosti vysávání na všech površích.
Tyčové vysavače

Nejlepší tyčové vysavače 2024 + recenze

Hodiny věnované testování tyčových vysavačů přinesly výsledek. Dyson V11 Absolute je podle nás nejlepší volbou ke koupi.
Robotické vysavače

Nejlepší robotické vysavače 2024 + recenze

Z desítek robotických vysavačů, které jsme testovali, nás nejvíce zaujal Xiaomi Roborock S8 s funkcí mopování a Wi-Fi připojením.
Robotické vysavače Xiaomi

Robotické vysavače Xiaomi – recenze, srovnání, cena

Abyste si dokázali vybrat ten nejlepší robotický vysavač Xiaomi pro svou domácnost, připravili jsme si pro vás srovnávací test, ve kterém zvítězil model Xiaomi Roidmi Eve...
Robotické vysavače s mopem

Nejlepší robotické vysavače s mopem 2024 + recenze

Pokud si nedokážete vybrat z dostupných modelů, náš test robotických vysavačů s mopem je určený přímo pro vás. Posvítili jsme si nejen na vítěze Xiaomi Roidmi Eve Plus.
Vysavače Dyson

Vysavače Dyson – recenze, test, srovnání, cena

Za nejlepší vysavač výrobce Dyson považujeme tyčový vysavač Dyson V11 Absolute s cyklonovou technologií a enormním sacím výkonem.
Vysavače do auta

Nejlepší vysavače do auta 2024 + recenze

Otestovali jsme pro vás vybrané modely a připravili také návod k výběru. Těšit se můžete na kvalitní přístroje, z nichž největší úspěch měl vítěz testu Concept VP 4370.
Bezsáčkové vysavače

Nejlepší bezsáčkové vysavače 2024 + recenze

Po desítkách hodin testování jsme vybrali vítěze testu – bezsáčkový vysavač Electrolux EL61C3DB. Jaké další modely stojí za zvážení?
Průmyslové vysavače

Nejlepší průmyslové vysavače 2024 + recenze

Z velkého množství modelů na trhu jsme vybrali vítěze testu, kterým se stal Kärcher NT 22/1 Ap Te L. Tento mokro-suchý vysavač vás přesvědčí svým silným sacím výkonem.

Testované produkty