Blumfeldt Essos zahradní krb – recenze

U nižší cenové kategorie zůstaneme i v případě dalšího testovaného modelu, kterým je Blumfeldt Essos. Svými parametry se podobá modelu Blumfeldt Volantis, ale liší se tvarem. Krb Essos má jednoduchý design s mřížkou po celém obvodu. Zařízení je vhodné využívat pouze k vytápění prostoru.

Publikované: 09.08.2022
Aktualizované: 04.04.2024
Obsah článku:

Blumfeldt Essos

Zahradní krb z ocelového plechu, hmotnost 10 kg, nelze použít jako gril ani udírnu.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Rustikální vzhled

Ve vnitřní komůrce o průměru 45 cm vyskakují plameny, které vás rychle zahřejí i v pozdních hodinách na balkoně či zahradě. Komůrka je po svém obvodu tvořena z mřížkované stěny, aby z každého úhlu bylo možné sledovat praskající oheň. Ocelový plech o minimální tloušťce 5 mm poskytuje pícce stabilitu a zajišťuje rovnoměrné vyzařování tepla do všech stran. Teplovzdorná povrchová vrstva černé barvy zaručuje pícce rustikální vzhled, který podtrhuje zastřešený komín. Vyvýšený prostor ohniště ochrání trávu a podlahu.

Blumfeldt Essos recenze

Zkušenosti s Blumfeldt Essos

Podobně jako u modelu Volantis je zklamáním konstrukce, která váží jen kolem 10 kilogramů a může být v případě nepříznivého počasí nestabilní. Zákazníci si také stěžují na dvířka, která se těžko zavírají. Opět jde o model z nižší cenové kategorie, takže minusy jsou pochopitelné. Tento zahradní krb potěší nenáročné zákazníky, kteří hledají jednoduchý designový doplněk do zahrady k občasnému využití.

Recenze a zkušenosti se zahradním krbem Blumfeldt Essos
Zdroj: Heureka.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Nízká cena
Jednoduchý design
Ochranná mřížka

Negatíva

Dvířka se obtížně zavírají
Nízká stabilita

Využití: krb ● Průměr: 45 cm ● Výška: 130 cm ● Hmotnost: 10 kg ● Materiál: ocelový plech ● Obsah balení: zahradní krb, pohrabáč, manuál

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(81.2%)