Dormeo Warm&Cool Memory doplňková matrace – recenze

Oboustranná doplňková matrace Dormeo Warm&Cool Memory se 4cm tloušťkou podporuje správnou termoregulaci. Jedna strana je z eukalyptového vlákna Tencel lyocell, druhá z polyesteru. Potah se speciální technologií CleanEffect je odnímatelný a pratelný v pračce. Matrace je rozdělená na 3 samostatné zóny.

Publikované: 15.11.2021
Aktualizované: 27.03.2024
Obsah článku:

Dormeo Warm&Cool Memory

Vrchní matrace, tloušťka 4 cm, 3 zóny, jádro: paměťová pěna, ošetření CleanEffect.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Vrchní matraci Dormeo Warm&Cool Memory doporučujeme těm z vás, kteří si chtějí během celého roku užívat ideální teplotu. Jedná se o oboustranný model s průměrnou, 4cm tloušťkou za rozumnou cenu, který využijete doma i na cestách. Matrace je dostupná v rozměrech 80 × 200, 90 × 190, 90 × 200, 120 × 200, 140 × 200, 160 × 200 a 180 × 200 cm, na své by si proto měl přijít opravdu každý.

Komfort pro všechny a za každých okolností

Hlavní předností doplňkové matrace Warm&Cool Memory je podpora správné termoregulace, a to po celý rok a při různé teplotě. Jedná se o oboustrannou matraci, přičemž každá strana disponuje rozdílnými vlastnostmi. Na první – letní se nachází eukalyptové vlákno Tencel lyocell, které má výborné absorpční vlastnosti, je prodyšné, hypoalergenní a antibakteriální. Druhá strana z polyesteru zajišťuje lepší izolaci, což oceníte zejména v chladnějším období.

Dormeo Warm&Cool Memory recenze

Na potahu se nachází speciální technologie CleanEffect, která eliminuje nepříjemné zápachy a zabraňuje množení patogenů včetně prachových roztočů. Plusem je, že potah můžete kdykoli odzipovat a vyprat v pračce. Tento model je proto vhodný i pro alergiky, astmatiky či osoby s jinými zdravotními problémy, při kterých je důležité hygienické prostředí.

Komfortný aj pre chrbát

Doplňková matrace Warm&Cool Memory disponuje základními ortopedickými vlastnostmi. Má jádro z klasické paměťové pěny a je rozdělená na 3 samostatné zóny pro hlavu a krk, kyčle a chodidla. Poslední zmíněná zóna disponuje větracími kanálky, které přispívají k výše popsaným termoregulačním vlastnostem. Na vrchní části se navíc nachází i prodyšná síťovina AirX. Stejně jako matrace Dormeo Aloe Vera patří Warm&Cool Memory mezi modely s menší, 4cm tloušťkou.

Vrchní matrace Dormeo Warm&Cool Memory

Dormeo Warm&Cool Memory vrstvy

Dormeo Warm & Cool Memory paměťová pěna

Doplňková matrace Dormeo Warm&Cool Memory

Doplňková matrace Dormeo Warm&Cool Memory recenze

Matrace Dormeo Warm&Cool Memory

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Poměr mezi cenou a kvalitou
Podpora správné termoregulace během celého roku
Antibakteriální a hypoalergenní vlastnosti

Negatíva

Menší tloušťka
Pouze základní ortopedické vlastnosti

Typ = vrchní matrace ● Tloušťka = 4 cm ● Dostupné rozměry = 80 × 190, 80 × 200, 90 × 190, 90 × 200, 120 × 200, 140 × 200, 160 × 200, 180 × 200 cm ● Jádro = paměťová pěna ● Potah = Tencel lyocell + polyester


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(81%)