BeautyRelax BR-1280 galvanická žehlička na obličej – recenze

Profesionální galvanická žehlička BeautyRelax BR-1280 disponuje režimy, které vám pomohou při redukci vrásek, hloubkovém čištění a výživě pleti, podpoře přirozené produkce kolagenu či zlepšení kontur obličeje. Jedná se o kompaktní model s nízkou hmotností a ergonomickým tvarováním, který je vybaven integrovaným akumulátorem s vcelku dlouhou výdrží.

Publikované: 03.02.2022
Aktualizované: 15.06.2023
Obsah článku:

BeautyRelax BR-1280

Galvanická žehlička na obličej, 5 automatických režimů, akumulátorové napájení, doba provozu 60 min., hmotnost 175 g.

Prohlédnout nejlepší nabídku

BeautyRelax BR-1280 je dražší galvanická žehlička s bohatou nabídkou automatických programů. Je kompaktní, tichá, disponuje akumulátorem s dlouhou výdrží a ovládat ji zvládne opravdu každý.

Téměř profesionální galvanická žehlička

Galvanická žehlička BeautyRelax BR-1280 disponuje 5 automatickými režimy k ošetření pleti na obličeji. Nachází se na ní vibrační program, program s galvanickým proudem a program tepelné terapie při teplotě 15 °C, která využívá červené a modré světlo, i fotonová světelná terapie bez použití tepla. Dále zde naleznete EMS ošetření, při němž žehlička produkuje elektrické mikropulzy pronikající k obličejovým svalům, což má za následek zlepšení kontur obličeje a zvýšení produkce kolagenu i elasticity pokožky.

Beauty Relax BR-1280 recenze

Hlavice žehličky je vhodná pro všechny typy pleti. K praktickým vlastnostem patří nízká hmotnost, a sice 175 g, kompaktní rozměry, ergonomický tvar rukojeti a bezdrátové napájení. Kapacita Li-Ion akumulátoru činí 750 mAh. Jeho nabíjení, které probíhá prostřednictvím USB kabelu, trvá cca 150 min. a následný provoz 60 min. Pořizovací cenu galvanické žehličky Beauty Relax BR-1280 hodnotíme jako celkem přiměřenou funkcím, což však nemění nic na tom, že přesahuje 3 500 Kč. Levnější žehlička BeautyBiowave Profi 5 v 1 je navíc vybavena stejným počtem terapeutických a čisticích režimů.

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Pět automatických režimů k ošetření obličeje
Nízká hmotnost a ergonomické tvarování
Dlouhá výdrž akumulátoru

Negatíva

Poněkud vyšší pořizovací cena

Počet režimů = 5 ● Tepelná terapie = 15 °C ● Napájení = akumulátorové ● Kapacita akumulátoru = 750 mAh ● Délka nabíjení akumulátoru = cca 150 min. ● Doba provozu = 60 min. ● Nabíjení = USB kabel ● Rozměry = 185 × 450 × 60 mm ● Hmotnost = 175 g

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(80%)