Blumfeldt Volantis zahradní krb – recenze

Hledáte uzavřený zahradní krb, ale model Blumfeldt Titus vás nezaujal designem ani vyšší cenou? Za nízkou cenu seženete model Blumfeldt Volantis.

Publikované: 09.08.2022
Aktualizované: 30.11.2022
Obsah článku:

Blumfeldt Volantis

Zahradní krb z ocelového plechu, hmotnost 10 kg, nelze použít jako gril či udírnu.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Svým jednoduchým designem zapadne do každého prostoru a potěší spíše méně náročné zákazníky. Konstrukce je vyrobena z ocelového plechu o minimální tloušťce 5 mm. Hmotnost dosahuje 10 kg. Lehčí modely, podobně jako Blumfeldt Westeros, mohou být v případě horších povětrnostních podmínek nepříliš stabilní.

Blumfeldt Volantis recenze

Bezpečnost díky mřížce

Černá povrchová vrstva odolná proti teplu propůjčuje kamnům rustikální vzhled, který ještě více podtrhuje zastřešený komín. Vyvýšená komůrka je navíc šetrná k trávě a podlaze. O bezpečnost se postará 360° mřížka po celém obvodu. Vnitřní prostor dosahuje průměru 45 cm. Komůrka po svém obvodu obsahuje otvory, aby bylo možné z každého úhlu sledovat praskající oheň. Výška celého krbu je 120 cm. V balení se kromě samotného krbu nachází jen pohrabáč a manuál.

Zkušenosti s Blumfeldt Volantis

Vícero zákazníků si stěžovalo na horší stabilitu tohoto zahradního grilu v případě silnějšího větru. Je však nutné brát v úvahu jeho nižší cenu a celkové provedení, které není příliš masivní. V rámci konečného hodnocení ho však považujeme za přijatelnou možnost. Nabízí minimalistický design a plusem je také celoobvodová mřížka. Tento model však potěší zejména nenáročné zákazníky.

Recenze a zkušenosti se zahradním krbem Blumfeldt Volantis
Zdroj: Electronic-star.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Nízká pořizovací cena
Minimalistický design
Celoobvodová mřížka

Negatíva

Nízká hmotnost – nižší stabilita

Využití: krb ● Průměr: 45 cm ● Výška: 120 cm ● Hmotnost: 10 kg ● Materiál: ocelový plech ● Obsah balení: zahradní krb, pohrabáč, manuál

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(82.2%)