Maxxo VM Profi vakuovačka – recenze

Vakuovačka Maxxo VM Profi s výkonem 0,9 baru a rychlostí odsávání 20 l/min. vyniká z hlediska funkcí. Disponuje režimy svařování a marinování, na výběr máte ze 3 druhů svarů. Ovládání je nenáročné, potěší také dostupné příslušenství.

Publikované: 01.12.2021
Aktualizované: 07.06.2022
Obsah článku:

Maxxo VM Profi

Automatická vakuovačka, podtlak 0,9 baru, rychlost odsávání 20 l/min., příkon 130 W, rozměry 40 × 11 × 20 cm.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Profi vakuovačka Maxxo VM Profi je vhodná pro náročné spotřebitele, čemuž odpovídá i její pořizovací cena. Má nadstandardní výkon, disponuje praktickými funkcemi a v případě dokoupení příslušenství ji proměníte v „marinovací zařízení“.

Profesionální vakuovačka pro náročné

Podtlak u modelu Maxxo VM Profi činí nadstandardních 0,9 baru a rychlost odsávání dosahuje až 20 l/min. Z hlediska výkonu tudíž o tomto modelu není nutné pochybovat. Díky větším rozměrům, které představují 40 × 11 × 20 cm, můžete ve vakuovačce používat sáčky a folie o šířce do 30 cm. Maxxo VM Profi vyniká dostupnými funkcemi. V tomto směru se jí vyrovná jen model G21 Nefrit, který rovněž patří do vyšší cenové kategorie. Vakuovačka disponuje samostatnými režimy svařování a marinování. Při vakuování máte na výběr 3 druhy svarů, a to standardní dvojitý svar „dry“ pro zpracování suchých potravin, svar „moist“ pro vlhké a svar „extended“ pro extrémně vlhké nebo tekuté potraviny.

Maxxo VM Profi recenze

Hlavním výrobním materiálem je nerezová ocel, zpracování je tudíž na vysoké úrovni. Designu nemáme co vytknout. Vakuovačka působí elegantním a vysloveně kvalitním dojmem. Praktickým detailem je integrovaná řezačka na fólii, díky které nemusíte používat nůžky či jiné řezné nástroje.

Regulovatelná na maximum

Široké možnosti nastavení jsou dostupné i při regulaci vakuovacího výkonu. V tomto případě si můžete vybrat z režimů vakuování „normálních“ potravin a potravin, které jsou citlivé na tlak. Tlačítko k manuální regulaci výkonu je v této cenové kategorii vakuovaček již jakousi samozřejmostí. Ovládání hodnotíme jako intuitivní a nenáročné, vzhledem k většímu počtu funkcí si však na něj budete muset zvyknout.

Vakuovačka Maxxo VM Profi

K Maxxo VM Profi si můžete dokoupit hadičku na odsávání vzduchu z dóz a také speciální marinovací dózu Maxxo VC1800. Součástí balení je 3metrová role vakuovací fólie o šířce 28 cm, stejně dlouhá role o šířče 20 cm a 5 sáčků o rozměrech 22 × 28 cm.

Zkušenosti s Maxxo VM Profi

Stovky spotřebitelských recenzí a fakt, že ty vysloveně negativní lze spočítat na prstech jedné ruky, mluví samy za sebe. Uživatelé oceňují profesionální výkon, pohodlnou obsluhu a kvalitní zpracování. V negativních recenzích spotřebitelé zmiňují sice vysoký, ale nikoliv profi výkon a absenci hadičky na dózy v balení.

Recenze a zkušenosti s vakuovačkou Maxxo VM Profi
Zdroj: Heureka.cz

Vakuovačka Maxxo VM Profi recenze

Otevřená vakuovačka Maxxo VM Profi

Maxxo VM Profi hadička

Maxxo VM Profi balení

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Nadstandardně vysoký výkon
Velký počet funkcí
Možnost dokoupení bohatého příslušenství

Negatíva

Vysoká cena
Dodávána bez hadičky na dózy

Max. podtlak = 0,9 baru ● Rychlost odsávání = 20 l/min. ● Příkon = 130 W ● Rozměry = 40 × 11 × 20 cm ● Hmotnost = 2,8 kg ● Délka napájecího kabelu = 1,05 m


Prečítajte si

Hodnocení:
(78%)

Komentáre
Jiří Výborný 16.Jan.2024

Prosím, kde koupím hadičku na marinování? Děkuji

Odpovedať

redakce Testmagazin.cz 22.Feb.2024

Dobrý deň, najvhodnejšie je informovať sa v e-shope, kde ste produkt kupovali. Mnohé z nich predávajú aj príslušenstvo k tomuto modelu.