Hoover HDP 696AMBC/1-S pračka se sušičkou – recenze

Vybraný model v našem srovnávacím testu rozhodně zaujal. Jedná se o velkou konkurenci více prémiových značek. Pračka se sušičkou má velký plnící otvor. Do pračky se vejde během praní až 9 kg prádla. Oproti konkurenci v této ceně pračka umožňuje ovládání na dálku mobilem a nechybí jí ani parní funkce.

Publikované: 08.11.2022
Aktualizované: 14.12.2022
Obsah článku:

Hoover HDP 696AMBC/1-S

Pračka se sušičkou s předním plněním, kapacita praní 9 kg, kapacita sušení 6 kg, 1 600 ot./min., energetická třída A/D, množstevní automatika, parní funkce, ovládání na dálku.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Pestré portfolio programů

Čisté prádlo po praní v pračce je očekávaný výsledek. V tomto případě ještě platí i fakt, že zůstává dokonale suché. Volně stojící pračka se sušičkou Hoover má velký prací buben až pro 9 kg prádla během praní a osušit dokáže várku o hmotnosti 6 kg. Sušení i praní jsou k oblečení velmi šetrné. Buben má speciální tvarování, aby nedocházelo ke tvorbě žmolků a zároveň, aby se příliš oblečení neopotřebovávalo. Pračka realizuje 3 úrovně sušení – extra suché, na žehlení nebo prádlo do skříně. Záleží také na tom, o jaký materiál se jedná. Některé tkaniny mají tendenci se při rychlém vysušení scvrkávat. Tímto nastavením se tomu lze vyhnout.

Hoover HDP 696AMBC/1-S recenze

K dispozici je celý repertoár programů. Hoover disponuje také programem AutoCare, který si prádlo sám odváží, detekuje materiál a určí ideální cyklus pro praní i sušení. Dále jsou zde samostatné programy ECO, syntetika, rychlá péče v trvání 14, 30 nebo 44 minut a také program pro bílé prádlo. Proces sušení můžete nebo nemusíte využívat. Parní funkce je velmi žádaná a Hoover i tento požadavek splňuje. Otáčky odstřeďování lze u každého programu nastavit. Zařízení je vybaveno praktickým otočným regulátorem a ovládacím panelem s přídavnými funkcemi a displejem. Ovládat však můžete pračku i přes mobilní aplikaci díky WiFi přijímači. Poslouží vám k tomu aplikace hOn, dostupná pro Android i iOS. V programu máte k dispozici další prací cykly, které můžete spustit jako specifické programy.

Vyšší hlučnost během odstřeďování

Řada spotřebitelů mezi recenzemi uvádí, že odstřeďování je hlučnější, ale rozhodně nejde o extra rušivý element. Pračka má dokonce noční režim, během tohoto nastavení automaticky reguluje počet otáček a noční praní tak nikoho výrazně neruší. Invertorový motor Eco Power Inverter je bezuhlíkový a velmi odolný proti vysoké zátěži.

Hoover HDP 696AMBC/1-S ovládání

Automatická pračka se sušičkou Hoover patří k modelům s velkým objemem a plnící otvor má průměr 35 cm. Buben Silitech si vysloužil certifikát Woolmark Apparel Care, díky čemuž i při sušení vlny prokázal maximální šetrnost. Po designové i technologické stránce pračka nijak nezaostává za konkurencí. Nechybí ani bezpečnostní zámek dveří a ochrana proti úniku vody. Dodávaná hadice není vybavena systémem AquaStop (záleží i na příslušenství, které někdy dodává samotný prodejce).

Zkušenosti s Hoover HDP 696AMBC/1-S

Vycházeje z referencí samotných zákazníků lze konstatovat, že pračka se sušičkou Hoover HDP 696AMBC/1-S splňuje nároky většiny zákazníků. Hoover nabízí velké množství programů, přičemž díky mobilní aplikaci lze doplnit programovou nabídku o další desítky programů. Zákazníci jsou rádi za ovládání pračky pomocí mobilu. Aplikace je přehledná, ale občas se mohou objevit problémy s připojením. Aplikace dokonce poslouží i pro diagnostiku případných chyb. Praktické spotřebitele těší přítomnost hned několika krátkých programů. Nicméně využití si u mnoha najde i program AutoCare. Ten však délku cyklu mírně prodlužuje.

Recenze a zkušenosti s pračkou se sušičkou Hoover HDP 696AMBC/1-S
Zdroj: Heureka.cz

Zákazníkům se líbí také design. Poměr ceny a výkonu je velmi dobrý a Hoover si v našem srovnávacím testu praček se sušičkou vysloužil velmi pozitivní hodnocení. Chod pračky je tichý, ale při menší náplni je odstřeďování o něco hlučnější. Oproti konkurenci však ne výrazně. Záruku na celou pračku lze prodloužit na 5 let, pokud se registrujete na stránce výrobce. Sušení je velmi účinné, což zákazníci hodnotí velmi pozitivně. Přestože proces sušení samotný cyklus výrazně prodlouží. Speciální programy velmi zohledňují množství prádla v bubnu a přizpůsobují dobu pracího cyklu. Celkově je Hoover velmi silným konkurentem a také tradičnější značky mohou mít v poměru kvality a ceny velmi silného protihráče.

Recenze a zkušenosti s pračkou se sušičkou Hoover HDP 696AMBC/1-S
Zdroj: Mall.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Parní funkce a účinné sušení
Ovládání na dálku přes mobilní aplikaci
Možnost zkrácených programů

Negatíva

Delší sušení
Vyšší hlučnost

Typ = pračka se sušičkou s předním plněním ● Motor = invertorový ● Sušička = kondenzační ● Kapacita praní/sušení = 9/6 kg ● Počet ot./min. = 1 600 ● Třída účinnosti odstřeďování = B ● Energetická třída praní/praní + sušení = A/D ● Hlučnost při odstřeďování/sušení = 80/56 dB ● Parní funkce = ano ● Rozměry (V x Š x H) = 85 x 59 ,5 x 58 cm ● Hmotnost = 66 kg

Fotogaléria


Prečítajte si

Hodnocení:
(81.2%)