Blumfeldt Rosario 3 v 1 přenosné zahradní ohniště – recenze

Ocelové ohniště Blumfeldt Rosario je vhodné k umístění do zahrady či na terasu. Ohniště je přenosné, ale rovněž může mít své stabilní místo. Váží totiž až 30 kg. Ohniště s grilem je vybaveno grilovacím roštem. Průměr nádoby je velký a po stranách se nachází odkládací plocha.

Publikované: 22.07.2022
Aktualizované: 30.11.2022
Obsah článku:

Blumfeldt Rosario 3 v 1

Ocelové zahradní ohniště o hmotnosti 30 kg, ochranný kryt, pohrabáč, grilovací rošt v balení, otočný gril.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Nádoba na oheň

Průměr nádoby ohniště je 70 cm. Spolu s postranními odkládacími plochami je však průměr ohniště až 120 cm. Výška ohniště činí 47,5 cm, po nasazení grilovacího nástavce je jeho výška 70 cm. Ohniště je vyrobeno z masivní ušlechtilé oceli V2A a za účelem delší životnosti ošetřeno termo lakováním. Ohniště bez problému odolává vnějším vlivům. Konstrukce je esteticky zpracovaná a součástí balení je i pohrabáč. Boční odkládací plochy poslouží k odkládání grilovacího nářadí či potravin. Výrobce myslel i na společnost kolem ohniště, protože kromě masivních nožiček po obvodu umístil kovový okruh na nohy. Díky tomu se můžete za chladného počasí příjemně ohřívat.

Blumfeldt Rosario recenze

Otočný gril s výškovým nastavením

Ohniště může posloužit i ke grilování. Grilovací rošt z ušlechtilé oceli je výškově nastavitelný a otočný v horizontální úrovni. V závislosti na tom, co grilujete, můžete gril nastavit do čtyř výšek. Rukojeť grilu je tepelně izolovaná. Mísa ohniště má stylové, rustikální děrování sloužící k lepší cirkulaci vzduchu. V balení dostanete také kryt na nádobu, který je rovněž z masivní ušlechtilé oceli. Pokud tedy ohniště nepoužíváte jako topnou jednotku či gril, díky krytu se z něj stává masivní ocelový stůl.

Zkušenosti s Blumfeldt Rosario

Zahradní ohniště Blumfeldt Rosario nabízí vše, co od takového společníka na zahradě či terase očekáváte. Daný model je vybaven polohovatelným grilem. Nádoba má průměr 70 cm, spolu s bočními plochami až 120 cm. Součástí balení je kryt na nádobu a pohrabáč. Spotřebitelé chválí masivnost ohniště a jeho zpracování, někde jsou však vidět méně precizně zpracované svary. Kladně hodnocen je i design. Ohniště váží až 30 kg, a přestože je přenosné, je vhodné mu najít stabilnější místo. Musíme připomenout, že samotná mísa ohniště je určena k montáži, ohniště je potřeba smontovat. Výrobce odhaduje montáž na přibližně 30 minut. Součástí dodávky je přehledný návod.

Recenze a zkušenosti se zahradním ohništěm Blumfeldt Rosario
Zdroj: Klarstein.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Masivní konstrukce
Ohniště s grilem
Kryt nádoby i pohrabáč v balení

Negatíva

Vyšší cena
Méně precizní svary

Materiály: nerezová ocel V2A ● Rozměry ohniště (Ø × V): 120 × 47,5 cm ● Hmotnost: 30 kg ● Gril: ano/otočný ● Vlastnosti: grilovací rošt, kryt na nádobu, pohrabáč

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(81.2%)