Hanscraft San Marino infrasauna – recenze

Spotřebitelé jsou s tímto modelem velmi spokojení. Přestože vnitřní prostor je menší, pro jednu osobu je komfort dostatečný. Výhodou je, že se vejde do prostorů o menší výměře (i do menšího bytu).

Publikované: 01.01.2025
Aktualizované: 04.04.2024
Obsah článku:

Hanscraft San Marino

Infrasauna pro 1 osobu, teplotní rozsah 45–60 °C, 3 karbonové infrazářiče, materiál: hemlock + imitace dřeva.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Hanscraft San Marino patří k méně výkonným zařízením, ale vzhledem ke svým rozměrům je výkon topných těles dostatečný. Přestože jde jen o tři karbonové infrazářiče, spotřebitelé si pochvalují samotnou rychlost výhřevu (5 až 10 minut). To je výhoda menší konstrukce. Podlahový ohřívač ve výbavě není.

Nechybí teplotní senzor

Sauna je vybavena teplotním senzorem, takže po dosažení zvolené teploty vyhřívání automaticky zastaví a teplota již dále nestoupá. Výkon topných zářičů je 1 140 W. Infrasauna využívá klasické napájení ze sítě na 220–240 V. Ovládací panel se nachází ve vnitřní části sauny. Nechybí ani interiérové ​​osvětlení a střešní ventilace.

Hanscraft San Marino recenze

Kompaktní rozměry a povedený design

Výrobci Hanscraft nelze upřít cit pro design. Kabina vypadá velmi dobře a i samotné zpracování je velmi povedené. Větší část kabiny je tvořena přírodním dřevem z kanadského jedlovce. Pouze čelní strana je vyrobena z MDF desky a ošetřena barevnou povrchovou úpravou s imitací dřeva. To designu velmi pomáhá a současně to nijak nesnižuje kvalitu konstrukce.

Kabina je vysoká 185 cm a hloubka činí pouze 65 cm, což je poněkud málo, a faktem je, že lidé větších rozměrů se budou v kabině cítit stísněně. Malé rozměry tak mají své výhody, ale i nevýhody. Dveře jsou vyrobené z čirého temperovaného skla. Sklo je tlusté 5 mm. Montáž i zapojování jsou nenáročné. K dispozici je také montážní návod.

Zkušenosti s Hansraft San Marino

Reference spotřebitelů jsou maximálně pozitivní. Výkon je dostatečný a potěší velmi vysoká rychlost ohřevu. Sauna je kompaktní a lze ji umístit do menších prostorů. Spotřebitelé pozitivně vnímají kvalitu zpracování a design. Dřevěné plochy jsou dobře opracované bez třísek či záděrů. Nechybí ani interiérové ​​osvětlení.

Recenze a zkušenosti s infrasaunou Hanscraft San Marino
Zdroj: Heureka.cz

Zákazníky těší jednoduché ovládání a obsluha. Stačí si zvolit teplotu a saunování může začít. I z hlediska spotřeby je infrasauna nenáročná. Infrazářiče jsou z odolného karbonu. Jedinou nevýhodou může být pro někoho menší kabina. Ve srovnání s konkurenčními infrasaunami pro 1 osobu je vnitřní prostor menší.

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Kompaktní rozměry
Rychlé nahřívání
Jednoduchá obsluha

Negatíva

Menší vnitřní prostor

Příkon/výkon: 1 140 W ● Kapacita sauny: 1 osoba ● Typ zářičů: karbonové ● Počet zářičů: 3 ● Teplotní rozsah: 45–60 °C ● Ionizátor: ne ● Osvětlení: ano ● Rádio/MP3: ne ● Šířka: 90 cm ● Hloubka: 65 cm ● Výška: 185 cm ● Materiál: hemlock – jedlovec kanadský + imitace dřeva ● Hmotnost: 80 kg

Fotogaléria


Testované produkty

Hodnocení:
(80.8%)