Hoover HW4 37AMBS/1-S pračka s předním plněním – recenze

Zajímavou volbu představuje slim pračka se smart technologiemi a přídavnou funkcí páry. Objem pračky je 7 kg a zařízení nabízí bohaté portfolio programů. Nechybí ani rychlý program nebo program pro alergiky. Ve výbavě je také automatický program AutoCare. Pračka je velmi tichá. Umožňuje dálkové ovládání přes mobilní aplikaci prostřednictvím WiFi rozhraní. Spotřebič patří do energetické třídy A.

Publikované: 07.11.2022
Aktualizované: 13.12.2022
Obsah článku:

Hoover HW4 37AMBS/1-S

Pračka s předním plněním s kapacitou praní 7 kg, počet otáček 1 300/min., energetická třída A, třída účinnosti praní A, smart funkce.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Smart slim pračka s předním plněním zaujme přijatelnou cenou a také řadou pozitivních hodnocení od zákazníků. Automatická pračka Hoover je velmi tichá a disponuje také parní funkcí. Zajímavostí je WiFi připojení a využívání mobilní aplikace. Nechybí ani výběr pracích programů.

Prací programy a smart pračka v akci

Základem při používání pračky je komfort. Hoover HW4 37AMBS/1-S tento parametr s přehledem splňuje. Model je vybaven jednoduchým ovládáním za pomoci otočného voliče a ovládacího panelu s displejem. Maximální kapacita pračky je 7 kg prádla. Vybírat můžete celkem ze 16 pracích programů. Mnohé zájemce bude zajímat krátký prací cyklus All in one, jehož délka trvání je kolem 59 minut při teplotě 40 °C. Je zde také rychlý program péče o prádlo, který může trvat 14, 30 nebo 44 minut. Pokud však půjde o odolné nečistoty, využít můžete také prací program s přídavnou párou, díky které dosáhnete maximálního antibakteriálního účinku. Samostatný režim je také pro sportovní oblečení, syntetiku, pro bavlnu nebo program svěží péče.

Hoover HW4 37AMBS/1-S recenze

Chybět nemůže ani program AutoCare, který si prádlo odváží a prací cyklus zorganizuje úplně sám. Zmíněné ovládání na pračce můžete nahradit mobilní aplikací „hOn“, kterou si běžně stáhnete v obchodě s aplikacemi – iOS i Android. Za pomoci WiFi se spárujete s pračkou a následně můžete realizovat samotná nastavení. V aplikaci lze aktivovat další prací cykly, které na pračce nejsou zobrazeny. Pro ovládání na dálku nezapomeňte volič programu na pračce dát do polohy WiFi. Vcelku jde o zajímavý a funkční prvek, ačkoli uživatelé avizují problematické párování pračky s WiFi. Zajímavostí je možnost naskenování štítků oblečení do aplikace a vytvořit si tak můžete virtuální šatník. Návod v CZ jazyce nemusí být dodáván se spotřebičem, lze si jej stáhnout z webu vašeho prodejce nebo samotného výrobce pračky.

Nízká hlučnost i cena

Používání pračky je z hlediska komfortu velmi příjemné. Pračka nemá automatické dávkování aviváže ani pracího prostředku. Ocenit je třeba i tichý chod spotřebiče. Maximální hlučnost odstřeďování je 76 dB. Počet otáček odstřeďování můžete nastavovat, maximálně pračka produkuje 1 300 ot./min. Spotřebou se pračka řadí do energetické třídy A a jedná se tak o relativně úsporný spotřebič. Roční spotřeba el. energie je v průměru 123 kWh. O tichý chod se stará Eco Power Inverter bezuhlíkový motor, který je příznačný právě tichým chodem a velmi solidní životností.

Pračka s předním plněním Hoover HW4 37AMBS/1-S recenze

Hoover má bezpečnostní zámek dveří a ochranu proti úniku vody. Dodávaná hadice však nemá AquaStop systém. Co se týče kvality zpracování, některé plastové části jako dvířka či zásuvka na prací prostředek a aviváž nepůsobí nejkvalitnějším dojmem. Ocenit však musíme design. Úzká pračka má hloubku 46 cm, ale přesto dostatečný objem bubnu. S ohledem na cenu jde o velmi moderně a dobře vybavený spotřebič, čehož důkazem jsou i samotné názory spotřebitelů.

Zkušenosti s Hoover HW4 37AMBS/1-S

Pozitivní recenze od zákazníků a dostupná cena jsou základem toho, aby produkt na trhu uspěl. Automatická pračka s předním plněním Hoover HW4 37AMBS/1-S si zákazníky získala dostatečnou nabídkou pracích programů a efektivním výsledek při praní i odstřeďování. Zákazníci často skloňují tichý chod a těší je ovládání pračky mobilem na dálku. Spotřebič má velmi tichý chod i při odstřeďování. Některým občas překáží delší připojování pračky k WiFi nebo občasné odpojování. Více uživatelům se líbí, že jde o slim pračku o objemu 7 kg prádla.

Recenze a zkušenosti s pračkou plněnou zepředu Hoover HW4 37AMBS/1-S
Zdroj: Heureka.cz

V programech si lidé oblíbili také krátké programy, které dokážete zvolit, aniž byste museli příliš přemýšlet, jakou kombinaci tlačítek stisknout. Ovládací panel je velmi intuitivní. Nechybí ani programy s parní funkcí pro osvěžení prádla a dosažení antialergenního účinku. Výrobce nabízí také prodlouženou záruku 5 let na samotný spotřebič a 11 let na invertorový motor. Stačí se registrovat na stránce výrobce. Samotná cena pračky je také jedním z důvodů, proč po tomto modelu sáhnout.

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Poměr ceny a kvality
Jednoduché ovládání
Tichý chod a parní funkce

Negatíva

Nestabilní připojení aplikace s pračkou
Dodávaná hadice bez AquaStop

Třída účinnosti praní/odstřeďování: A/B ● Energetická třída: A ● Max. kapacita naplnění: 7 kg ● Max. počet otáček: 1 300 ot./min. ● Hlučnost praní/odstřeďování: 51/76 dB ● Parní funkce: ano ● Odložený start: ano ● Smart funkce: ano ● Rozměry: 60 x 85 x 45 cm (Š x V x H)

Fotogaléria


Prečítajte si

Hodnocení:
(75.4%)

Komentáre
Josef Jan Mezenyi 15.Feb.2023

pračka chybí přáný česky manual

Odpovedať