Meva Relax Plus TB15001 plynový ohřívač – recenze

Plynový ohřívač Relax Plus je kombinován s elektrickým napájením. Jeho zdrojem může být 10kg propan-butanová láhev nebo elektrická síť 230 V. Výkon při použití LPG dosahuje 4,2 kW a při EL 1,5 kW. Výkon plynu můžete regulovat do 3 poloh a výkon elektrického napájení do 2 poloh. Předpokládaná výdrž 10kg láhve je 33 hodin.

Publikované: 02.01.2023
Aktualizované: 15.06.2023
Obsah článku:

Meva Relax Plus

Přenosný kombinovaný infračervený ohřívač, výkon 4,2/1,5 kW (LPG/EL), spotřeba plynu 305 g/h.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Plynový ohřívač Meva Relax Plus se od předchozích modelů liší ve způsobu vytápění. Zatímco Magg 110003 funguje pouze na plynovém infračerveném tepelném záření, model Meva Relax Plus TB15001 kombinuje infračervené a elektrické vytápění.

Zdroj vytápění a maximální výkon

Zdrojem vytápění může být běžná propan-butanová láhev, ideálně 10 kg, nebo 230 V elektrická síť. Odhadovaná výdrž 10 kg láhve činí 33 hodin. K zefektivnění vytápění místností přispěje vestavěný ventilátor, který přemění veškerý plyn na teplo. Maximální výkon při plynovém vytápění může dosáhnout 4,2 kW. Při volbě elektrického vytápění se výkon dokáže vyšplhat maximálně na hodnotu 1,5 kW. Za výhodu považujeme regulaci výkonu. Při plynovém napojení máte na výběr ze tří poloh a při elektrickém napojení ze dvou. Za zmínku stojí ještě spotřeba, která při plynovém vytápění činí 305 g/h.

Meva Relax Plus TB15001 recenze

Velikost, použití a vybavení

Nespornou výhodou je jeho mobilita. Můžete jím vyhřívat místnosti v domě, na chatě, v garáži či karavanu. Do exteriéru jej však nedoporučujeme. Přesun usnadňují pevná kolečka a také optimální hmotnost, která bez propan-butanové láhve dosahuje 9,5 kg. Na výšku má 72 cm, na šířku 41 cm a na hloubku 40 cm. Co se týče doplňkového vybavení, tak kamna disponují piezo zapalováním, strážcem spalin a termopojistkou.

Zkušenosti s Meva Relax Plus TB15001

Pozitivní recenze od spotřebitelů jsou dalším plusem zařízení, protože svědčí o spokojenosti s modelem. Spotřebitelé ve svých vyjádřeních zmiňují rychlou výhřevnost, jednoduchou montáž i provoz. Velkou spokojenost má na svědomí i kvalita provedení a kombinace plynového a elektrického vytápění. Model dokonce patří mezi nejpopulárnější ohřívače na trhu. Slabší stránky zařízení jsme nenašli. Pokud budete mít prostor dostatečně provětrávaný, nehrozí ani problémy se zápachem plynu.

Recenze a zkušenosti s plynovým ohřívačem Meva Relax Plus TB15001
Zdroj: Heureka.sk

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Kombinace vytápění
Možnost regulace výkonu
Jednoduchá manipulace

Negatíva

Potřeba pravidelného větrání místnosti

Typ ohřívače: kombinovaný, infračervený, přenosný ● Výkon: LPG – 4,2 kW, EL – 1,5 kW ● Plyn: propan-butan ● Spotřeba plynu: 305 g/h ● Hmotnost: 9,5 kg ● Rozměry (v x š x h): 72 x 41 x 40 cm

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(80.8%)