Vitapur Levander Memory anatomický polštář – recenze

Na základě hodnocených parametrů jsme do svého výběru vybrali také anatomický polštář Vitapur Lavender Memory s účinnou paměťovou pěnou. Polštář zajišťuje pohodlný spánek ve vaší oblíbené poloze. Potah je odnímatelný a lze jej prát v pračce. Polštář ani potah se nedoporučují sušit v sušičce prádla.

Publikované: 01.01.2025
Aktualizované: 27.03.2024
Obsah článku:

Vitapur Lavender Memory

Rozměry 30 × 50 × 7/9 cm, materiál výplně 100% polyuretan / paměťová pěna, odnímatelný potah z viskózy a mikrovlákna AirCell, vhodný pro alergiky.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Výrobce v tomto případě používá vysoce kvalitní, prémiové materiály. Jedná se o ortopedický polštář o rozměrech 30 × 50 × 7/9 cm. Samotná výplň je vyrobena z přizpůsobivé, paměťové pěny (100% polyuretan). Paměťová pěna se dokonale přizpůsobí vaší poloze spánku. Výrobce uvádí, že se polštář přizpůsobí vaší poloze podle toho, zda spíte na boku, nebo na zádech. Povlak polštáře je ze 70 % vyroben z mikrovlákna AirCell, který má za úkol teplotní regulaci. Přes léto by měl chladit a v zimě hřát. Zbytek materiálu použitého v návleku je viskóza. Za účelem provzdušnění výplně jsou boční okraje potahu vyrobeny z děrované tkaniny AirMesh.

Vitapur Lavender Memory recenze

Odnímatelný potah a levandulová esence

Potah je odnímatelný a lze ho prát v pračce při teplotě 40 °C. Polštář – výplň nelze prát jako celek. Je vhodný pro alergiky. Materiály neobsahují žádné chemické látky. Disponuje certifikáty OEKO-TEX a Standard 100. Zajímavostí tohoto anatomického polštáře je, že obsahuje levandulovou esenci. Ta se dlouhodobě uvolňuje a napomáhá ke kvalitnějšímu spánku a přispívá ke zmírňování úzkosti.

Zkušenosti s Vitapur Lavender Memory

Tento levandulový anatomický polštář je vyroben z kvalitních materiálů. Samotné jádro je vyrobeno z polyuretanové paměťové pěny a dokonale se přizpůsobí vaší poloze spánku. Materiály neobsahují žádné chemické složky a polštář je vhodný i pro alergiky. Disponuje několika certifikáty. Anatomický polštář Vitapur Lavender Memory má odnímatelný potah z mikrovlákna AirCell. Potah lze prát v pračce. Levandulová esence, která je součástí jádra, přispívá ke kvalitnějšímu spánku a má uklidňující účinky. Spotřebitelé k polštáři nemají žádná negativní hodnocení a na našem trhu ho můžete  koupit za velmi rozumnou cenu.

Recenze a zkušenosti s Vitapur Lavender Memory
Zdroj: Heureka.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Levandulová esence
Jádro z paměťové pěny
Odnímatelný potah (pratelný)

Negatíva

Bez výhrad

Rozměry: 30 × 50 × 7/9 cm ● Materiál výplně: 100% polyuretan / paměťová pěna ● Potah: viskóza, mikrovlákno AirCell ● Vhodný pro alergiky: ano ● Odnímatelný potah: ano ● Praní: potah při teplotě 40 °C ● Certifikát: OEKO-TEX, Standard 100

Fotogaléria


Prečítajte si

Hodnocení:
(80.2%)