Bosch HBA534ES0 recenze trouby na pečení

Trouba na pečení Bosch HBA534ES0 s nerezovým provedením a praktickým LED displejem patří do energetické třídy A. Plusem je výsuvný teleskopický systém, systém EcoCelanDirect, výkonný ventilátor a efektivní 3D distribuce horkého vzduchu. Objem je až 71 litrů, příkon 3 400 W.

Publikované: 28.06.2021
Aktualizované: 14.10.2021

Bosch HBA534ES0

Maximální výkon 3 400 W, objem 71 l, systém EcoCelanDirect, výkonný ventilátor, 3D distribuce horkého vzduchu, absentuje funkce přípravy pokrmů v páře.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Mezi vestavěnými troubami patří na trhu mezi nejoblíbenější trouba na pečení Bosch HBA534ES0. Zařízení disponuje velmi moderním vzhledem. Může za to především nerezové provedení a na čelní straně praktický LED displej i s dotykovými plochami, které umožňují ovládat časovač. Teplotu i další programy je možné ovládat za pomoci zapuštěných otočných regulátorů. Trouba má standardní rozměry. Elektrická trouba patří do energetické třídy A a její spotřeba tedy patří mezi průměrné. Odborné spotřebitelské testy pozitivně hodnotily ovládání i jednoduchost obsluhu trouby. Výsuvný teleskopický systém pozitivně hodnotí i více spotřebitelů.

Z hlediska údržby vyzdvihujeme systém EcoCelanDirect. Zadní část trouby a část dvířek jsou ošetřené speciálním nátěrem, který brání připalování mastnoty. Po skončení programu EcoClean stačí mastnotu jednoduše setřít z povrchu. Avšak zbylé boční stěny je někdy nutné odmastit. O rovnoměrné pečení se postará výkonný ventilátor a efektivní 3D distribuce horkého vzduchu. Některé spotřebitele rušila aktivace osvětlení prostoru na pečení, kdy se automaticky spustí i ventilátor, který ochlazuje troubu, což trvá poměrně dlouho. Příslušenství obsahuje jeden rošt a univerzální plech. Trouba je však velmi prostranná a nabídne objem až 71 litrů.

Příkon elektrické trouby na pečení je 3 400 W. Konstrukce je zárukou německé kvality a také není problém s dostupností servisu v případě poruchy. Materiály jsou kvalitní a dobře izolují teplo. To platí i o dvojitém skle ve dveřích trouby. Spotřebič má také dětskou pojistku. Absentuje funkce přípravy pokrmů v páře nebo účinnější katalytické čištění. Z hlediska poměru ceny a kvality však trouba na pečení Bosch HBA534SE0 rozhodně nezaostává.

Bosch HBA534ES0 recenze

Vestavná elektrická trouba Bosch HBA534ES0

Elektrická trouba Bosch HBA534ES0 s výkonným ventilátorem

Bosch HBA534ES0 rozměry

Bosch HBA534ES0 energetický štítek

Klady a Zápory

Kvalitní materiály
Dobrá izolace tepla a jeho distribuce
Příznivá cena

Málo příslušenství – nutné dokoupit
Méně efektivní samočištění
Delší ochlazování

Výkon: 3 400 W ● Energetická třída: A ● Objem trouby: 71 l ● Čištění: EcoClean Direct (samočištění) ● Ovládání: dotykový LED displej a otočné regulátory ● Parní funkce: ne ● Rozměry: 59,4 cm (výška) x 59,5 cm (šířka) x 54,8 cm (hloubka) ● Hmotnost: 42 kg


Nejlepší pečicí trouby 2021 + recenze

Hodnocené parametry Pro správný výběr pečicí trouby je potřeba umět posoudit její výbavu. Ke shrnutí těch nejdůležitějších informací nám pomohly detailní recenze a zákaznické reference . Po jejich prostudování jsme tak pro vás sestavili soubor důležitých technických parametrů , které mají velký vliv na výsledné hodnocení. Všechny níže zmíněné parametry jsou detailně analyzované a... Přečíst článek

Hodnocení:
(81.2%)