Samsung The Premiere SP-LSP7T projektor – recenze

Pro náročné uživatele máme připravenou třešničku na dortu. Je jí projektor Samsung The Premiere SP-LSP7T. Výrazně si za něj připlatíte, ale vrátí vám to v podobě nezapomenutelného zážitku ze sledování filmu, seriálu, sportu či her. Je tedy určen primárně pro domácí používání a díky němu si v obýváku vytvoříte domácí kino. Jeho projekční vzdálenost je velmi malá, může dosahovat jen 0,11 až 0,24 cm. Ale obraz, který vám vytvoří, bude velký až 305 cm.

Publikované: 04.10.2022
Aktualizované: 27.03.2023
Obsah článku:

Samsung The Premiere SP-LSP7T

DLP projektor s rozlišením 3 840 x 2 160 px a kontrastem 1 000 : 1, svítivost 2 200 ANSI lm, životnost lampy 20 000 h, projekční vzdálenost 0,11 – 0,24 m, hlučnost 32 dB

Prohlédnout nejlepší nabídku

Vysoce kvalitní obraz, který vás vtáhne do děje

Obraz bude velký, ale jak je to s kvalitou? O ni se bát nemusíte. Díky laserovému zdroji světla je garantována nekompromisní obrazová kvalita jako v kině. Kvalita obrazu je dokonce několikrát vyšší než u našeho vítěze testu Benq MH733. Samsung přináší 4K rozlišení, podporu HDR10+ i speciální filmový režim, který vám umožní snímky si pořádně vychutnat. To není ani zdaleka všechno. Z tohoto produktu jsme stejně mile překvapeni jako vy. Vysoký jas 2 200 lumenů znamená, že si naplno užijete veškerý obsah kdykoli během dne, bez závislostí na světelných podmínkách.

Samsung The Premiere SP-LSP7T recenze

Ozvučení

U takového výkonného projektoru by byla škoda, kdyby nedisponoval výkonným reproduktorem. Naštěstí se tak nestalo a projektor je vybaven 2,2kanálovým zvukem, který ozvučí i velké místnosti. Disponuje funkcemi Smart TV díky operačnímu systému Tizen a integrované WiFi. Televizní vysílání můžete sledovat prostřednictvím zabudovaného tuneru DVB-T2/S2. Jakýkoli obsah je možné si prohlédnout z libovolných služeb od YouTube přes Netflix, Amazon Prime Video až po Disney. Množství inovativních funkcí se dokonce vešlo do kompaktního a minimalistického projektoru, který se bude hodit do každého interiéru.

Zkušenosti se Samsung The Premiere SP-LSP7T

Možná to doposud vypadalo, jako bychom projektor Samsung The Premiere SP-LSP7T propagovali. Není to ovšem pravda. Ano, okouzlil nás všemi svými funkcemi i parametry. Jsou velmi zajímavé a inovativní, ale pro mnohé uživatele nevyužitelné. Nemluvě o tom, že si za něj musíte zaplatit několik desítek tisíc Kč. Pokud si však potrpíte na taková moderní zařízení, tak určitě své koupě nebudete litovat. Podobně nelitují ani zákazníci, kteří se podělili o své názory. Z nich jednoduše shrneme, že se jedná o kvalitní domácí kino s výborným obrazem i zvukem.

Recenze a zkušenosti s projektorem Samsung The Premiere SP-LSP7T
Zdroj: Heureka.sk

Recenze a zkušenosti s projektorem Samsung The Premiere SP-LSP7T
Zdroj: Alza.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Kvalitní obraz i zvuk
Množství inovativních funkcí
Minimalistický design

Negatíva

Vysoká cena

Rozlišení: 3 840 x 2 160 px ● Kontrast: 1 000 : 1 ● Projekční vzdálenost: 0,11 – 0,24 m ● Technologie: DLP ● Svítivost: 2 200 ANSI lm ● Zdroj světla: Laser ● Životnost lampy: 2 Hlučnost: 32 dB ● Konektivita: HDMI 3 ks, RJ – 45 (LAN), USB, WiFi, Bluetooth, ● Funkce: reproduktory, dálkové ovládání ● Umístění: na stůl ● Hmotnost: 11,9 kg ● Rozměry (š x v x h): 53 ,2 x 13,3 x 34,2 cm

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(81.4%)