Ecovacs Winbot W1 Pro robotický čistič oken – recenze

Hranatý robotický čistič oken Ecovacs nabízí širokou paletu vlastností a funkcí, které z něj činí zařízení vhodné pro ty nejnáročnější spotřebitele. Vhodný je pro mytí všech typů oken a povrchů, přičemž mu v provádění čištění dopomáhá protiskluzový systém a plánovač trasy WIN-SLAM 3.0. Díky detekci rámů je navíc vhodný i k mytí menších skleněných ploch (s minimálními rozměry 30 x 40 centimetrů), čímž se jeho efektivita znásobuje.

Publikované: 17.04.2023
Aktualizované: 16.07.2024
Obsah článku:

Ecovacs Winbot W1 Pro

Hranatý čistič na všechny typy oken, minimální pracovní plocha 30 x 40 cm, výdrž záložní baterie 30 min., manuální, dálkové ovládání, mobilní aplikace, 3 režimy čištění, protiskluzový systém.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Vlastní vodní nádržka s automatickými rozprašovači

Tento robot na čištění disponuje velkou nádržkou na vodu, která usnadňuje mokré čištění oken a skleněných povrchů distribucí vodného roztoku do automatických, dvousměrných rozprašovačů. S plnou nádržkou dokáže pokrýt až 20 metrů čtverečních myté plochy. K dispozici jsou tři volitelné režimy čištěnírychlý, bodový a hloubkový. Přestože robotický čistič oken obsahuje několik inovativních a praktických funkcí a vlastností, jeho ovládání je stále poměrně snadné a rychlé, přičemž nastavení zařízení je možné nejen manuálně či ovladačem, ale také prostřednictvím příslušné mobilní aplikace.

Ecovacs Winbot W1 Pro recenze

Nadprůměrná odolnost a výdrž bezpečnostních prvků

Bezpečnostní vybavení tohoto elegantního bílého modelu robotického čističe oken od společnosti Ecovacs je také výjimečné svojí výdrží a odolností. Bezpečnostní lanko je v tomto případě vyrobeno z elastické pryže, která, je-li třeba, udrží i 80 kg stabilní váhy. Prevenci před pádem zaručuje také klasická záložní baterie, která se po výpadku elektřiny okamžitě aktivuje a vydrží až 30 minut. K dispozici je hlasový asistent, který spotřebitele informuje o aktuálním průběhu čistícího procesu, což znamená, že při selhání primárního napájení je spotřebitel ihned o této skutečnosti obeznámen přímo zařízením.

Zkušenosti s Ecovacs Winbot W1 Pro

Zařízení pro automatické čištění oken je vybaveno nadprůměrným množstvím speciálních funkcí, které jsou však za vysokou pořizovací cenu více než vítány. Již z předchozích odstavců je jasné, že výhodami tento model přímo překypuje, avšak podstatným a rozhodujícím negativem může být 70-decibelová hlučnost, kterou si vzhledem k ceně a kvalitnímu výkonu mohl výrobce odpustit.

Recenze a zkušenosti s robotickým čističem oken Ecovacs Winbot W1 Pro
Zdroj: Heureka.sk

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Vodní nádržka a automatické rozprašovače
Hlasový asistent
Tři režimy čištění

Negatíva

Hlučné zařízení
Vysoká pořizovací cena

Typ napájení: kabelové ● Ovládání: manuální (tlačítka na zařízení), dálkové ovládání, mobilní aplikace ● Tvar čističe: hranatý ● Hmotnost: 1,7 kg ● Hlučnost: 70 dB ● Omyvatelné povrchy: všechny typy oken ● Pohyb zařízení: neuveden ● Minimální pracovní plocha: 30 x 40 cm ● Bezpečnostní prvky: bezpečnostní lanko + záložní baterie + hlasový asistent ● Výdrž záložní baterie: 30 minut ● Dodatečné funkce: 3 režimy čištění, protiskluzový systém, nádržka na vodu, automatické rozprašování

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(83.6%)