Purina PRO Plan Medium Adult Optidigest granule pro psy – recenze

Na základě dostupných informací jsou granule Purina určeny pro dospělé psy středních plemen s citlivým trávením. Udržení zdravého trávení a zlepšení střevní mikroflóry má za úkol speciální komplex živin OPTIDIGEST. Živiny jsou také zpracovány takovým způsobem, aby se do těla dostávaly v té nejstravitelnější podobě.

Publikované: 16.01.2023
Aktualizované: 18.07.2024
Obsah článku:

Purina PRO Plan Medium Adult Optidigest

Granule pro střední plemena, vhodné pro dospělé psy, většinovou složkou je jehněčí maso, 26 % proteinů, 16 % tuků.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Zlepšení trávení bez pšeničného lepku

V receptuře může spotřebitele odrazovat přítomnost kukuřičné lepkové moučky a vedlejších produktů živočišného původu, což jsou v mnoha případech vnitřní orgány chovných zvířat, která nejsou určena pro lidskou spotřebu. Jako v případě granulí N&D LG Dog Adult Lamb & BlueberryBrit Premium by Nature Sensitive Lamb skvělou chuť dodává psím granulím vysoký podíl kvalitního jehněčího masa. Potravinovým intolerancím vašeho psa se vyhnete díky absenci pšeničného lepku, přičemž trávení zlepšuje obsah bentonitu, který váže nadbytečnou vodu, čímž se zlepšuje kvalita psí stolice.

Purina PRO Plan Medium Adult Optidigest recenze

Zkušenosti s Purina PRO Plan Medium Adult Optidigest

Přestože složení může mnohokrát odradit, pozitivní ohlasy v souvislosti s úpravou problémového trávení psa či zlepšením jeho kondice dokáží přesvědčit o koupi tohoto krmiva. Výhodou je také plnohodnotný obsah potřebných vitamínů a minerálů. Granule jsou vhodné i pro psy s dietou. Mnohé pejskaře potěší fakt, že krmivo má příjemnou vůni nejen pro psí, ale i lidský nos. V porovnání s jinými granulemi podobné gramáže patří granule Purina do vyšší cenové hladiny.

Recenze a zkušenosti s granulemi pro psy Purina PRO Plan Medium Adult Optidigest
Zdroj: Heureka.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Bez pšeničného lepku
Zlepšení kondice psa
Plnohodnotná strava

Negatíva

Špatné zavírání balení
Vyšší cena

Většinová složka krmiva: jehněčí maso ● Energetická hodnota: neuvedena ● Grain free: ne ● Procento proteinů: 26 % ● Procento tuků: 16 % ● Velikost plemene: střední ● Věková kategorie psa: dospělý ● Objem balení: 14 kg ● Další složky: kukuřice, dehydratované drůbeží bílkoviny, kukuřičná krupice, rybí tuk, vedlejší produkty živočišného původu

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(81.8%)