HMS S3092 stepper – recenze

Levnější a jednodušší model HMS S3092 potěší zejména méně náročné uživatele. Výhodou tohoto modelu je možnost nastavení výšky kroku. Jeho maximální zatížení dosahuje 100 kg. Ke konstrukci stepperu si můžete připevnit expandery, se kterými si procvičíte svaly horních končetin. Na zařízení svítí počítač zobrazující čas, počet kroků, počet opakování za minutu a množství spálených kalorií. Celková hmotnost zařízení představuje jen 7,3 kg, čili manipulace se stepperem je nenáročná.

Publikované: 22.05.2023
Aktualizované: 23.10.2023
Obsah článku:

HMS S3092

Mini stepper, nosnost 100 kg, počítadlo, expandery, chybí možnost nastavení zátěže.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Cenově dostupný model mini stepperu HMS S3092 bude správnou volbou všech nenáročných sportovců. Tento malý a elegantní stepper vám může pravidelným cvičením pomoci získat elegantní, štíhlé a pevné tělo. Vzhledem k nízké ceně však od něj neočekávejte příliš mnoho možností. Více funkcí umožňuje spíše propracovanější model Capital Sports Galaxy Step.

Bezpečnost na prvním místě

Stepper HMS S3092 byl navržen v první řadě s důrazem na bezpečnost. Je vyroben z odolné konstrukce a nášlapy jsou pokryty protiskluzovým materiálem. Potěší i fakt, že přístroj je vybaven gumovými expandéry, které vám nejenže budou oporou, ale příjemně si s nimi procvičíte i vrch těla. Výhodou tohoto modelu je možnost nastavení výšky kroku. Škoda jen, že chybí možnost nastavení zátěže.

HMS S3092 recenze

Zabudované počítadlo

Chcete mít své výsledky pod kontrolou? Tak v tom případě oceníte zabudovaný počítač s mini displejem. Zobrazuje čas, počet kroků, počet opakování za minutu i spálené kalorie. Pravidelným tréninkem můžete urychlit spalování tuků na stehnech, bocích a kolem pasu. Kromě toho si tréninkem posílíte svaly horních i dolních končetin.

Nosnost 100 kg

Cvičení na tomto stepperu je vhodné pro obě pohlaví všech věkových kategorií. Dejte si však pozor na jeho maximální nosnost, která představuje 100 kg a nepřekračujte ji. Pro ženy bude určitě výhodou nízká hmotnost pouhých 7 kg, která je výhodná zejména z pohledu jednodušší manipulace.

Zkušeenosti s HMS S3092

Přestože stepper HMS S3092 je ve srovnání s ostatními modely jednoduchý a nemá žádné přidané funkce, své oblibě se těší u mnoha zákazníků. Jednoduše se jím manipuluje, je stabilní a plní svůj účel. Za nevýhodu považujeme nemožnost nastavení odporu. Pokud hledáte nenáročný stroj pro občasné používání, hlavně pro ženy může být tento stepper vhodnou volbou.

Recenze a zkušenosti se stepperem HMS S3092
Zdroj: Heureka.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Nízka cena
Pribalené expandery na cvičenie
Počítadlo

Negatíva

Chybí možnost nastavení odporu

Typ: mini stepper ● Nosnost: 100 kg ● Počitadlo: ano ● Možnost nastavení zátěže: ne ● Hmotnost: 7,3 kg

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(82.6%)