BeautyBiowave Profi 5 v 1 galvanická žehlička na obličej – recenze

Galvanická žehlička na pleť Beauty Biowave Profi 5 v 1 poskytuje 5 typů terapie. Všechny z nich je nutné nastavit manuálně, což je výhoda a nevýhoda zároveň. Tento model nás oslovil přiměřenou cenou, dobrými funkčními vlastnostmi a multifunkčností.

Publikované: 03.02.2022
Aktualizované: 11.09.2023
Obsah článku:

BeautyBiowave Profi 5 v 1

Galvanická žehlička na obličej, 5 manuálních režimů, akumulátorové napájení. 

Prohlédnout nejlepší nabídku

BeautyBiowave Profi 5 v 1 disponuje stejným počtem režimů jako dražší galvanická žehlička Beauty Relax BR-1280. Hlavním rozdílem je, že režimy nejsou přednastavené. Tento model funguje bezdrátově, je lehký a nenáročný na obsluhu. K plusům patří i dobrý poměr mezi cenou a funkčními vlastnostmi.

Levná galvanická žehlička s výbornými vlastnostmi

BeautyBiowave Profi 5 v 1 je poměrně levná galvanická žehlička s pestrou nabídkou režimů. Nachází se zde fotonová terapie s červeným, modrým a zeleným světlem, 6stupňové ultrazvukové ošetření, tradiční galvanoterapie s 5 stupni intenzity, která využívá kladně a záporně nabité ionty, a pulzní program mikromasáže se speciální technologií biovln BIOWAVE. Tato technologie produkuje teplo, které má příznivý vliv na prokrvení pokožky, a má relaxační účinky.

BeautyBiowave Profi 5v1 recenze

Galvanická žehlička BeautyBiowave Profi 5 v 1 disponuje opravdu širokými možnostmi použití a přesnou regulací dostupných režimů. Upozorňujeme, že žádný z nich není přednastavený, dobu, typ i intenzitu terapie si proto musíte nastavit manuálně. Galvanickou žehličku Profi 5 v 1 využijete při hloubkovém čištění pórů, ošetření podrážděné či dehydratované pleti, je ideální pomůckou při boji proti vráskám, podporuje přirozenou tvorbu kolagenu a její účinky oceníte i v případě, že máte problémy s prokrvením pokožky.

I model BeautyBiowave Profi 5 v 1 patří k bezdrátovým, akumulátorovým zařízením s nízkou hmotností a jednoduchou obsluhou. Nabíjení probíhá prostřednictvím adaptéru a USB kabelu, které jsou součástí balení. V něm najdete i ochranné brýle a praktický návod k použití.

Zkušenosti s BeautyBiowave Profi 5v1

Recenze a zkušenosti s galvanickou žehličkou BeautyBiowave Profi 5 v 1, o které se s portálem Heureka podělili její uživatelé, jsou výhradně pozitivní. Na žehličce se jim líbí dobrý poměr mezi cenou a kvalitou, efektivní ošetření pokožky obličeje, spolehlivý chod, pěkný design a velký počet dostupných režimů.

Recenzie a skúsenosti s galvanickou žehličkou na tvár BeautyBiowave Profi 5v1
Zdroj: Heureka.sk

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Poměr mezi pořizovací cenou a funkcemi
Řada dostupných režimů a široké možnosti regulace
Jednoduchá obsluha

Negatíva

Bez přednastavených režimů

Počet režimů = 5 ● Napájení = akumulátorové


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(81.8%)