BeautyBiowave Slimming Beauty galvanická žehlička na obličej – recenze

Galvanická žehlička BeautyBiowave Slimming Beauty je určena k péči o pokožku obličeje i těla. Poskytuje 4 typy terapie, má nízkou hmotnost, ovládání je jednoduché, je dodávána s bohatým příslušenstvím a její pořizovací cena je přiměřená kvalitě, výkonu i funkcím.

Publikované: 03.02.2022
Aktualizované: 09.11.2022
Obsah článku:

BeautyBiowave Slimming Beauty

Galvanická žehlička na obličej, 4 režimy, hmotnost 220 g.

Prohlédnout nejlepší nabídku

BeautyBiowave Slimming Beauty nabízí 4 typy terapie, což však nehodnotíme jako výrazné negativum, protože ji můžete použít při péči o pokožku obličeje i těla. Už jaksi standardně se zde nachází galvanoterapie se záporně a kladně nabitými ionty a fototerapie, která využívá červené, modré a zelené fotonové světlo. Na žehličce je dále dostupný ultrazvukový režim a EMS, tedy elektrická nízkofrekvenční stimulace svalů.

BeautyBiowave Slimming Beauty recenze

Bohaté příslušenství

Ani v případě tohoto modelu nemáte možnost využít přednastavené režimy, což je zároveň výhodou, neboť můžete sáhnout po individuálních nastaveních dané terapie. K pozitivním parametrům řadíme celkem bohaté příslušenství, které zahrnuje napájecí kabel, EMS rukavice a elektrody s přísavkami na tělo, ochranné brýle a návod k použití galvanické žehličky.

Zkušenosti s BeautyBiowave Slimming Beauty

I po delším pátrání jsme narazili pouze na jednu spotřebitelskou recenzi galvanické žehličky na tělo a obličej BeautyBiowave Slimming Beauty. Je stručná, ale o to výstižnější. Dotyčný uživatel na ní oceňuje jednoduché použití.

Recenze a zkušenosti s galvanickou žehličkou BeautyBiowave Slimming Beauty
Zdroj: Mall.sk

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Poměr mezi pořizovací cenou a funkcemi
Vhodná k ošetření obličeje i těla
Nízká hmotnost a jednoduché použití

Negatíva

Bez přednastavených režimů
Jen 4 typy terapie

Počet režimů = 4 ● Rozměry = 240 × 80 × 60 mm ● Hmotnost = 220 g

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(83.8%)