Beurer FC 90 galvanická žehlička na obličej – recenze

Galvanická žehlička s ionizérem Beurer FC 90 nás zaujala přiměřenou pořizovací cenou a zajímavými funkcemi. Jedná se o model, který slouží k hloubkovému čištění pleti, jejímu ošetření, hydrataci i výživě. Žehlička má akumulátorové napájení, je poněkud těžší a její obsluha je velmi pohodlná a intuitivní.

Publikované: 03.02.2022
Aktualizované: 26.05.2022
Obsah článku:

Beurer FC 90

Galvanická žehlička na obličej, 4 režimy, akumulátorové + síťové napájení, hmotnost 263 g.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Pokud hledáte galvanickou žehličku se širokými možnostmi využití, popřemýšlejte právě nad koupí modelu Beurer FC 90. K jeho hlavním benefitům patří řada zajímavých režimů a funkcí a vcelku přiměřená pořizovací cena.

Galvanická žehlička s multifunkčním využitím

Multifunkční galvanická žehlička na obličej Beurer FC 90 je vybavena 4 režimy, které jsou určené ke komplexnímu čištění i ošetření, hydrataci, výživě a omlazení pleti. K vlastnostem, které nás zaujaly nejvíce, patří ionizační technologie fungující na principu kladně a záporně nabitých iontů, které pronikají do hlubších vrstev pokožky. Toto zařízení disponuje režimem deinkrustace, která je určená k hloubkovému čištění pleti. Nechybí na něm ani zmiňovaná iontoforéza k omlazení a oživení, předcházení vzniku vrásek a hloubkové výživě. Dále zde naleznete funkci ochlazování a zahřívání k uvolnění pokožky, podpoře jejího prokrvení, zmírnění drobných otoků a zvýšení elasticity.

Beurer FC 90 recenze

Beurer FC 90 má kombinované napájení, můžete ji proto používat během připojení do elektrické sítě i bezdrátově. K praktickým vlastnostem řadíme přehledný LCD displej, na kterém můžete sledovat právě zvolený režim, indikátor stavu nabití akumulátoru a funkci rychlonabíjení. Za menší nevýhodu pokládáme vyšší hmotnost, která přesahuje 250 g.

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Poměr mezi cenou a funkcemi
Bohatá nabídka režimů
Kombinované napájení

Negatíva

Vyšší hmotnost

Počet funkcí/režimů = 4 ● Provozní napětí/výkon = 6,5 V / 15,0 W ● Napájení = síťové + akumulátorové ● Rozměry = 18 × 5,3 × 6 cm ● Hmotnost = 263 g

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(77.2%)