Nu Skin ageLOC galvanická žehlička – recenze

Nu Skin ageLOC je profesionální galvanická žehlička na obličej, tělo i vlasy, která poskytuje pouze 1 typ terapie, a to samotnou galvanoterapii. Je dodávána s více nástavci, které ji přeměňují na multifunkční zařízení.

Publikované: 19.12.2022
Aktualizované: 11.09.2023
Obsah článku:

Nu Skin ageLOC Galvanic Spa

Galvanická žehlička na obličej, 1 režim – galvanoterapie, napájení na baterie.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Galvanická žehlička na tělo, obličej i vlasy

Tento model nedisponuje doplňkovými funkcemi, jako je ultrazvuková terapie či masáž pomocí nízkofrekvenčních elektrických vln. Vyniká propracovanou a výkonnou funkcí galvanoterapie, kterou lze v případě těchto přístrojů označit za to nejpodstatnější. Navíc je dodávána se 3 nástavci pro ošetření pokožky obličeje, těla a vlasové pokožky. V tomto směru lze přirovnat k dalšímu multifunkčnímu modelu BeautyBiowave Slimming Beauty.

Nu Skin ageLOC recenze

Nu Skin ageLOC je určena pro vyhlazení vrásek, hloubkové čištění, výživu a hydrataci pleti na obličeji, posílení a zpevnění jemných vlasů, jejich výživu a regeneraci a také pro viditelné vyhlazení a zpevnění pokožky v oblastech ramen, břicha, hýždí a stehen. Žehlička je vybavena přehledným LED displejem, má příjemný ergonomický tvar, kompaktní rozměry a její ovládání považujeme za vysloveně jednoduché a intuitivní. Za hlavní negativum považujeme vysokou cenu galvanické žehličky Nu Skin.

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Propracovaná funkce galvanoterapie
Vysoká kvalita zpracování
Na obličej, tělo a vlasy

Negatíva

Jen 1 typ terapie
Vysoká pořizovací cena

Počet režimů = 1 – galvanoterapie ● Napájení = na baterie


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(72.8%)