NIU MQi GT elektrický skútr – recenze

Skútr NIU MQi GT disponuje vyšším výkonem než vítěz testu Racceway Century i jako výkonný NQi Sport. Inteligentní elektrický skútr je vybaven motorem Bosch o výkonu 3 100 W. Jeho maximální rychlost může dosahovat až 70 km/h. K jeho používání musíte mít řidičské oprávnění skupiny AM. Dvě lithiové baterie s kapacitou 62 Ah zaručí na jedno nabití dojezd až 80 km a nabíjení je také zkráceno na 4,5 hodiny. Co řeknete na zmíněné parametry? Zamlouvají se vám? V tom případě budete muset zainvestovat.

Publikované: 28.09.2022
Aktualizované: 18.07.2024
Obsah článku:

NIU MQi GT

Výkon 3 100 W, max. dojezd 80 km, max. rychlost 70 km/h, max. nosnost 269 kg, doba nabíjení 4,5 hod.

Prohlédnout nejlepší nabídku

3 přednastavené režimy jízdy

Elektroskútr nabízí 3 režimy jízdy, které si můžete zvolit, a to režim s maximální rychlostí 25 km/h, režim s nejvyšší rychlostí 55 km/h, který je vhodný pro jízdu po městě nebo režim s maximální rychlostí 70 km/h. O hladkou jízdu se postarají 14" kola. Ty navíc poskytnou dobrou přilnavost na silnici. O ostré osvětlení se postarají kvalitní světlomety. Nechybí ani denní světla a 360-stupňová funkce zase umožní vidění i v noci.

NIU MQi GT recenze

Inteligentní funkce

Vracíte se v noci z práce či z města? Díky dálkovému ovládání skútr naleznete také ve tmě. Po jeho stisknutí se rozsvítí světla na skútru a vydá zvuk. Podobně jako model NQi Sport i tento můžete připojit k chytrému telefonu a prostřednictvím aplikace NIU sledovat baterii, historii GPS a jiné informace. Na skútru zajisté oceníte inteligentní ovládací panel, který vás bude informovat o stavu baterie, režimu jízdy i rychlosti. Součástí výbavy je tempomat, parkovací asistent i bezpečnostní výstražný systém.

Zkušenosti s NIU MQi GT

Vyšší cena rovná se vyšší výkon. U tohoto modelu to platí několikanásobně. Pokud patříte k náročným zákazníkům a hledáte výkonný a kvalitní skútr nejen do města, ale také na výlety, tak se po tomto určitě ohlédněte. Svými parametry nás přesvědčil o výkonnosti i propracovanosti. Designově je jednoduše zpracován a dostanete jej v bílé, modré i černé barvě.

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Výkonnost
Inteligentní funkce
Dojezd a zkrácená doba nabíjení

Negatíva

Vysoká cena

Výkon: 3 100 W ● Kapacita baterie: 62 Ah ● Napětí baterie: 48 V ● Maximální dojezd: 80 km ● Maximální rychlost: 70 km/h ● Hmotnost: 115 kg ● Maximální nosnost: 269 kg ● Počet osob: 2 ● Doba nabíjení : 4,5 h ● Řidičské oprávnění: A1

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(82.4%)