Klarstein Ion Breeze mobilní klimatizace – recenze

Mobilní klimatizace Klarstein Ion Breeze s průtokem vzduchu 410 m3/h je vhodná do místností o velikosti do 44 m2. Teplotu lze nastavit od 16 do 32 °C. K dispozici je pět režimů čtyři úrovně chlazení. Chlazení zajišťuje přírodní chladicí prostředek R290.

Publikované: 21.07.2022
Aktualizované: 02.04.2024
Obsah článku:

Klarstein Ion Breeze

Chladicí výkon 2,6 kW, teploty od 16 do 32 °C, čtyři úrovně chlazení, pět režimů, průtok vzduchu 410 m³/h.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Model Ion Breeze od společnosti Klarstein má chladicí výkon 9 000 BTU/h (2 600 W) a dosahuje přesvědčivého průtoku vzduchu 410 m³/h. Tato mobilní klimatizace se vyznačuje tím, že je obzvláště energeticky efektivní a šetrná k životnímu prostředí. K chlazení používá přírodní chladicí prostředek R290. Je zařazena do energetické třídy A.

Klarstein Ion Breeze recenze

Různé režimy a funkce

Na výběr nabízí různé režimy jako auto, cool, dry, fan a heat. Zaručují větrání místnosti přizpůsobené situaci a dále je rozšiřují čtyři různé síly větru. Užitečná je i nastavitelná oscilace a pohodlné nastavení teploty od 16 do 32 °C v režimu chlazení. Pokud se někam chystáte a přejete si vrátit se do vychlazené místnosti, určitě uvítáte i funkci časovače. Chválíme pohodlné ovládání na dálku pomocí dálkového ovladače s rozsáhlými nastaveními. Výrobce v popisu zmiňuje tichý chod přístroje, který oceníte v prostředích citlivých na hluk, jako jsou kanceláře či ložnice. Tento model nabízí stejný výkon jako klimatizace Metrobreeze Miami. Funkce mají velmi podobné, rozdílem však je, že model Ion Breeze nabízí větší průtok vzduchu, a výhodou je také přírodní chladicí prostředek. Za tento model si však připlatíte.

Zkušenosti s Klarstein Ion Breeze

V případě mobilní klimatizace Klarstein Ion Breeze spotřebitelé oceňují výkonnost, rychlé ochlazení místnosti i širokou škálu funkcí. Plusem je nízká spotřeba energie. Mile nás překvapilo, když jsme v recenzích našli pozitivní ohlasy na nižší hlučnost přístroje. Do místnosti na spaní bychom ji však nedoporučovali. Vzhledem k výkonu je vhodná do menších prostorů.

Recenze a zkušenosti s mobilní klimatizací Klarstein Ion Breeze
Zdroj: Klarstein.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Nižší hlučnost
Přírodní chladicí prostředek
Nízká spotřeba energie

Negatíva

Chybí ovládání prostřednictvím aplikace

Chladicí výkon: 2,6 kW ● Maximální plocha k chlazení: 44 m2 ● Maximální průtok vzduchu: 410 m3/h ● Energ. třída chlazení: A ● Max. hlučnost: 64 dB ● Hmotnost: 36 kg ● Dálkové ovládání: ano

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(81.6%)