Bosch SMS4HVI33E myčka nádobí – recenze

Model myčky nádobí Bosch SMS4HVI33E disponuje flexibilním uspořádáním košů VarioFlex a příborovou zásuvkou VarioDrawer. Kapacita představuje 13 sad kuchyňského nádobí, na výběr nabízí ze 6 programů. Myčka je tichá a při mytí nádobí dosahuje skvělých výsledků.

Publikované: 04.11.2021
Aktualizované: 13.06.2022
Obsah článku:

Bosch SMS4HVI33E

Volně stojící myčka nádobí s kapacitou 13 sad nádobí, 6 programy, spotřebou 9,5 l a hlučností 46 dB.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Ke kvalitním produktům můžeme na základě ohlasů spotřebitelů zařadit i tento model myčky nádobí Bosch. Jedná se o 4. generaci, která již obsahuje flexibilní uspořádání košů VarioFlex a také příborovou zásuvku VarioDrawer. Jde o volně stojící myčku s kapacitou až 13 sad kuchyňského nádobí.

Německá kvalita nezklame

Jelikož se jedná o volně stojící provedení, kvalita zpracování hraje výraznější roli. Myčka nádobí má nerezový design (inoxLook) a působí velmi kvalitně. Ovládací panel s displejem se nachází na čelní straně dveří. Přehledně uspořádaná jsou tlačítka pro volbu programů nebo aktivování přídavných funkcí. Nechybí ani tlačítko vypnutí/zapnutí. Vybírat můžete ze šesti programů, můžete aktivovat odložený start, studený předoplach nebo funkci přídavného sušení – ExtraDry.

Bosch SMS4HVI33E recenze

Na výběr máte také hodinový program, automatický program nebo intenzivní mytí. Chytrá myčka nádobí Bosch disponuje i WiFi konektivitou a přes mobilní aplikaci ji můžete ovládat na dálku. Mycí cyklus můžete dokonce přerušit. Automatické otevírání dveří není přítomné. Spotřebitelé kritizují délku programu Eco, který trvá téměř 5 hodin. Displej zobrazuje čas zbývající do konce cyklu, ale také chybějící sůl nebo leštidlo.

Úsporná a tichá

Řadí se ke spotřebičům energetické třídy D. Chod myčky nádobí je velmi tichý. V případě aktivování tichého režimu se dokonce hlučnost sníží. Velmi se nám zamlouvá systém košů VarioFlex, který nabízí velmi variabilní uspořádání kuchyňského nádobí. Horní koš lze výškově nastavit a rovněž má dvě řady sklopných trnů. Spodní koš má zarážku proti vykolejení a čtyři řady sklopných trnů na talíře. Ochranu proti přetečení zajišťuje AquaStop. Plusem je i dětská pojistka. O optimalizaci spotřeby vody a energie se starají senzory množství vody a úrovně znečištění (AquaSensor a LoadSensor), které zajistí skvělý výsledek mytí s vysokou úsporou energie a vody.

Zkušenosti s Bosch SMS4HVI33E

Podle spotřebitelů je myčka nádobí tichá a při mytí nádobí dosahuje skvělých výsledků. Některým spotřebitelům chybí funkce EfficientDry, kdy se dvířka otevírají automaticky a nádobí se tak po otevření dveří větrá. Toto nabízí například myčka nádobí Bosch SMV6ECX69E. Sušení je tak efektivnější. Kvalita zpracování je na vysoké úrovni a potěší i možnost ovládání přes aplikaci Home Connect.

Recenze a zkušenosti s myčkou nádobí Bosch SMS4HVI33E

Bosch SMS4HVI33E ovládání

Bosch SMS4HVI33E zásuvka na talíře

Bosch SMS4HVI33E zásuvka na sklenice

Bosch SMS4HVI33E energetický štítek

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Tichý provoz
Příborová zásuvka VarioDrawer
Tichý program

Negatíva

Délka programu Eco
Bez automatického otevírání dveří

Typ: volně stojící myčka nádobí ● Šířka: 59,8 cm ● Hloubka: 55 cm ● Počet sad nádobí: 13 ● Počet programů: 6 ● Energetická třída: D ● Spotřeba vody: 9,5 l ● Hlučnost: 46 dB ● Odložený start : ano ● Smart funkce: ano


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(82.4%)