Bosch SMS4HVI33E recenze myčky nádobí

Model myčky nádobí Bosch SMS4HVI33E disponuje flexibilním uspořádáním košů VarioFlex a příborovou zásuvkou VarioDrawer. Kapacita představuje 13 sad kuchyňského nádobí, na výběr nabízí ze 6 programů. Myčka je tichá a při mytí nádobí dosahuje skvělých výsledků.

Publikované: 04.11.2021
Aktualizované: 07.03.2022
Obsah článku:

Bosch SMS4HVI33E

Volně stojící myčka nádobí s kapacitou 13 sad nádobí, 6 programy, spotřebou 9,5 l a hlučností 46 dB.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Ke kvalitním produktům můžeme na základě ohlasů spotřebitelů zařadit i tento model myčky nádobí Bosch. Jedná se o 4. generaci, která již obsahuje flexibilní uspořádání košů VarioFlex a také příborovou zásuvku VarioDrawer. Jde o volně stojící myčku s kapacitou až 13 sad kuchyňského nádobí.

Německá kvalita nezklame

Jelikož se jedná o volně stojící provedení, kvalita zpracování hraje výraznější roli. Myčka nádobí má nerezový design (inoxLook) a působí velmi kvalitně. Ovládací panel s displejem se nachází na čelní straně dveří. Přehledně uspořádaná jsou tlačítka pro volbu programů nebo aktivování přídavných funkcí. Nechybí ani tlačítko vypnutí/zapnutí. Vybírat můžete ze šesti programů, můžete aktivovat odložený start, studený předoplach nebo funkci přídavného sušení – ExtraDry.

Bosch SMS4HVI33E recenze

Na výběr máte také hodinový program, automatický program nebo intenzivní mytí. Chytrá myčka nádobí Bosch disponuje i WiFi konektivitou a přes mobilní aplikaci ji můžete ovládat na dálku. Mycí cyklus můžete dokonce přerušit. Automatické otevírání dveří není přítomné. Spotřebitelé kritizují délku programu Eco, který trvá téměř 5 hodin. Displej zobrazuje čas zbývající do konce cyklu, ale také chybějící sůl nebo leštidlo.

Úsporná a tichá

Řadí se ke spotřebičům energetické třídy D. Chod myčky nádobí je velmi tichý. V případě aktivování tichého režimu se dokonce hlučnost sníží. Velmi se nám zamlouvá systém košů VarioFlex, který nabízí velmi variabilní uspořádání kuchyňského nádobí. Horní koš lze výškově nastavit a rovněž má dvě řady sklopných trnů. Spodní koš má zarážku proti vykolejení a čtyři řady sklopných trnů na talíře. Ochranu proti přetečení zajišťuje AquaStop. Plusem je i dětská pojistka. O optimalizaci spotřeby vody a energie se starají senzory množství vody a úrovně znečištění (AquaSensor a LoadSensor), které zajistí skvělý výsledek mytí s vysokou úsporou energie a vody.

Zkušenosti a recenze

Podle spotřebitelů je myčka nádobí tichá a při mytí nádobí dosahuje skvělých výsledků. Některým spotřebitelům chybí funkce EfficientDry, kdy se dvířka otevírají automaticky a nádobí se tak po otevření dveří větrá. Toto nabízí například myčka nádobí Bosch SMV6ECX69E. Sušení je tak efektivnější. Kvalita zpracování je na vysoké úrovni a potěší i možnost ovládání přes aplikaci Home Connect.

Recenze a zkušenosti s myčkou nádobí Bosch SMS4HVI33E

Bosch SMS4HVI33E ovládání

Bosch SMS4HVI33E zásuvka na talíře

Bosch SMS4HVI33E zásuvka na sklenice

Bosch SMS4HVI33E energetický štítek

Klady a Zápory

Tichý provoz
Příborová zásuvka VarioDrawer
Tichý program

Délka programu Eco
Bez automatického otevírání dveří

Typ: volně stojící myčka nádobí ● Šířka: 59,8 cm ● Hloubka: 55 cm ● Počet sad nádobí: 13 ● Počet programů: 6 ● Energetická třída: D ● Spotřeba vody: 9,5 l ● Hlučnost: 46 dB ● Odložený start : ano ● Smart funkce: ano


Testované produkty

Hodnocení:
(82.4%)