Breville VST074 toustovač – recenze

Mezi srovnávané modely toustovačů se dostal také model Breville VST074. Jeho lesklé bílé provedení spolu s povrchem z nerezavějící oceli nemusí zaujmout každého. Na druhé straně bílá plastová rukojeť a okraje spotřebiče jsou dostatečně tepelně izolovány.

Publikované: 19.05.2023
Aktualizované: 13.06.2023
Obsah článku:

Breville VST074

Klasický toustovač, tvar toastů – trojúhelníky, 1 vyměnitelné desky, příkon 850 W.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Toustovač s keramickým povrchem

Jedná se o klasický toustovač, který obsahuje jen jeden pár vyjímatelných desek. Ty se vyznačují extra hloubkou, která umožní vložit více náplně do toastu. Jelikož máte k dispozici jen jednu desku, se zařízením si připravíte jen klasické toasty. Oceňujeme, že jsou alespoň vyjímatelné. Přesně tato vlastnost chybí například modelu Rohnson R-2755. Pokud byste měli zájem o toustovač s více plotnami, v ještě lepší ceně se pohybuje model Sencor SSM 9940. Topné desky jsou pokryty jedinečným povlakem DuraCeramic. Tento speciální keramický povrch přenáší teplo rychleji a efektivněji než běžné nepřilnavé povlaky, takže zkracuje dobu přípravy až o 20 %. Povlak je také odolný vůči poškrábání a trvanlivější než běžné nepřilnavé povrchy. Povlak DuraCeramic samozřejmě neobsahuje žádné škodlivé látky jako PTFE nebo PFOA, takže je naprosto bezpečný.

Breville VST074 recenze

Praktická údržba a skladování

Výhodou toustovače Breville High Gloss je snadné čištění a údržba. Jelikož jsou plotýnky snadno odnímatelné, jsou i jednoduše omyvatelné. Praktický je i při skladování, můžete jej uložit i ve svislé poloze. Tak vám bude v kuchyni šetřit místo. Rušivý kabel lze skrýt do praktického úložného prostoru. Co se týče provozu, ten je jednoduchý jako u ostatních modelů. O stavu nahřátí vás budou informovat barevné diody.

Zkušenosti s Breville VST074

Motivací pro otestování modelu Breville VST074 nám byly zejména pozitivní spotřebitelské recenze. Uživatelé oceňují zejména pevnou konstrukci a velikost plotýnky. Díky tomu, že jsou plotýnky větší, se do nich lépe vejdou velké toasty a rovnoměrně se upečou. Výhodou jsou také vyjímatelné desky s keramickým povrchem, které se snadno čistí. Přestože spotřebitelé neuvádějí žádné minusy, my bychom toustovači vytkli, že disponuje jen jedním párem desek.

Recenze a zkušenosti s toustovačem Breville VST074
Zdroj: Heureka.cz

Recenze a zkušenosti s toustovačem Breville VST074
Zdroj: Alza.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Pozitivní hodnocení
Vyjímatelné desky
Jednoduché čištění

Negatíva

V balení chybí náhradní desky

Typ: klasický ● Tvar toastů: trojúhelníky ● Počet vyměnitelných desek: 1 ● Příkon: 850 W ● Materiál: keramický povrch

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(82.4%)