Tefal SW342D38 toustovač – recenze

Svými parametry nás o kvalitě přesvědčil i oblíbený model multifunkčního toustovače Tefal SW342D38. V balení naleznete celkem tři typy nástavců, se kterými si připravíte toasty, vafle, panini a také sýry či grilovanou zeleninu. Desky jsou samozřejmě vyrobeny z nepřilnavého materiálu, díky kterému jsou snadno omyvatelné. Tělo toustovače je vyrobeno z odolné nerezové oceli, dotvořené plastovými prvky, které jsou tepelně izolovány. V zadní části naleznete praktické nožičky a úložný prostor pro napájecí kabel.

Publikované: 19.05.2023
Aktualizované: 13.06.2023
Obsah článku:

Tefal SW342D38

Multifunkční toustovač, tvar toastů – trojúhelníky, 3 vyměnitelné desky, příkon 700 W.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Do úzkého okruhu favoritů se dostal také model Tefal SW342D38. Tento multifunkční toustovač vám během několika minut dokáže připravit slanou i sladkou snídani. Za výhodu považujeme, že se jedná o toustovač 3 v 1, tedy o toustovač s vyměnitelnými plotnami. Kromě klasického nástavce na trojúhelníkové toasty naleznete v balení formu na pečení vaflí či speciální podlouhlou grilovací desku. Dokoupit si můžete i různé jiné plotny, na kterých můžete péct lívance, zapékat maso či péct malé koláčky. Vzhledem k vyšší ceně bychom však očekávali více vyměnitelných nástavců v balení.

Přepracovaná konstrukce

Toustovač Tefal je vyroben z odolné a elegantně vypadající kombinace broušené nerezové oceli a černých plastů. Přední část je tvořena tepelně izolovaným držadlem se sponou, zatímco v zadní části naleznete praktické nožičky, které využijete při skladování přístroje ve vertikální poloze. Nechybí ani úložný prostor pro napájecí kabel, který se vám tak nebude nikde plést a překážet.

Tefal SW342D38 recenze

Jednoduchá údržba 

Výhodou toustovače Tefal je snadná údržba vyměnitelných desek. Ty jsou vybaveny nepřilnavým povrchem a navíc můžete je mýt i v myčce nádobí. Plusový bod od nás získává za přepínač zapnutí a vypnutí, abyste nemuseli pokaždé vytahovat zařízení ze zásuvky. Nechybí mu ani světelný indikátor provozu.

Zkušenosti s Tefal SW342D38

Nahlédli jsme i do spotřebitelských recenzí, ve kterých jsou toustovači Tefal adresovány převážně pozitivní recenze. Zákazníci oceňují možnost výměny desek a také možnost dokoupení dalších desek. Zařízení je podle slov spotřebitelů spolehlivé, přepracované a víceúčelové. Jednoduše se používá, rychle se čistí a má pěkný, elegantní design. Pokud vás od koupě odrazuje jeho vyšší cena, podobné parametry nabízí levnější model Sencor SSM 9940, který má dokonce v balení až 4 vyměnitelné desky. Na závěr můžeme dodat, že výrobky značky Tefal jsou opravdu vysoce kvalitní a svědčí o tom také garance opravitelnosti po dobu 15 let.

Recenze a zkušenosti s toustovačem Tefal SW342D38
Zdroj: Heureka.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Vyměnitelné desky
Vypínač
Designové provedení

Negatíva

Vyšší cena

Typ: multifunkční ● Tvar toastů: trojúhelníky ● Počet vyměnitelných desek: 3 ● Příkon: 700 W ● Materiál: nepřilnavá povrchová úprava

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si