Sencor SSM 9940 toustovač – recenze

Kvalitní toustovač Sencor SSM 9940 disponuje čtveřicí vyměnitelných desek, díky kterým si můžete připravit kromě chutných toastů také panini, grilované maso či vafle. Desky mají nepřilnavou povrchovou úpravu, proto se navíc rychle čistí. Spotřebič je vybaven tepelnou pojistkou, má tepelně izolovanou rukojeť i celé tělo. Nechybí ani praktický světelný indikátor, který vás bude spolehlivě informovat o provozu a nahřátí.

Publikované: 19.05.2023
Aktualizované: 13.06.2023
Obsah článku:

Sencor SSM 9940

Multifunkční toustovač, tvar toastů – trojúhelníky a čtverce, 4 vyměnitelné desky, příkon 900 W.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Máte chuť na domácí vafle, panini, bagetu či toasty? S pomocí multifunkčního toustovače Sencor SSM 9940 si to můžete připravit vše a navíc kdykoli. Spotřebič disponuje čtveřicí vyměnitelných desek na pečení nejen zmíněného druhu pečiva. Oceňujeme nepřilnavé povrchové provedení desek, které se snadno a rychle čistí.

Krátký čas pečení

Sendvičovač Sencor nabízí jmenovitý výkon 900 W, díky kterému máte vaši pochoutku hotovou maximálně do tří minut. Přípravou vás bude doprovázet světelný indikátor provozu. Pokud se rozsvítí červená, znamená to, že zařízení pracuje. Zelená zase znázorňuje nahřátí přístroje. O nastavení teploty se starat nemusíte, probíhá zcela automaticky.

Sencor SSM 9940 recenze

Jednoduchá manipulace i údržba

I když tomu tak na první pohled možná nevypadá, příprava toastů je velmi rychlá a jednoduchá. Výrobci se snažili používání zjednodušit co nejvíce. Obecně jsou lepší volbou toustovače 4 v 1 s vyměnitelnými plotnami. Výhoda není jen ve variování jídel, ale také v čištění. Desku po vychladnutí jednoduše ze zařízení vyjmete a rychle omyjete pod tekoucí vodou nebo i v myčce nádobí. Navíc, jak známo, nepřilnavý povrch nedovoluje připálit vložené jídlo ani zbytky potravin. Doporučujeme vám však z hygienických důvodů desky mýt po každém použití. Plusem je také detail v podobě závěsného očka pro uložení kabelu.

Množství chutných jídel

Největší předností toustovače Sencor jsou až 4 desky, které využijete pro přípravu nejen pečiva. Chcete-li připravit klasické toasty, nachystejte si chléb a oblíbené suroviny, a zvolte desku s trojúhelníky. K zapékání chleba můžete použít i čtvercovou desku a dočkáte se amerických toastů. Deska s dlouhými pásky vám poslouží k zapékání bagety, panini, sýra, masa, ale i zeleniny. Milovníky sladkých jídel potěší plotna se čtverečky, která se používá pro přípravu vaflí. Budete-li chtít jídla pozměnit, použijte vždy jiné suroviny nebo si najděte konkrétní recepty.

Multifunkční toustovač Sencor SSM 9940

Zkušenosti se Sencor SSM 9940

O kvalitě a výkonnosti toustovače Sencor nás kromě parametrů přesvědčily i pozitivní spotřebitelské recenze. V nich jsou často zmíněny hlavně vyměnitelné desky. Výhodou je také dostatečná velikost, rychlé nahřívání a snadná údržba. Co se týká minusů, žádné výrazné jsme u tohoto modelu nenašli.

Recenze a zkušenosti s toustovačem Sencor SSM 9940
Zdroj: Heureka.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Cena/kvalita
Vyměnitelné desky
Spolehlivý chod

Negatíva

Žádné výrazné

Typ: multifunkční ● Tvar toastů: trojúhelníky, čtverce ● Počet vyměnitelných desek: 4 ● Příkon: 900 W ● Materiál: nepřilnavá povrchová úprava

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si