Rohnson R-2755 toustovač – recenze

Svůj úkol dozajista splní i cenově dostupný model Rohnson R-2755. Disponuje dvěma grilovacími deskami s nepřilnavým povrchem, díky kterým si můžete připravit chutné toasty nebo panini. S příkonem 900 W vám je nabídne hotové během 2 až 3 minut. Rukojeť je tepelně izolována, takže nemusíte mít strach z popálení. O provozu vás bude informovat světelný indikátor.

Publikované: 19.05.2023
Aktualizované: 13.06.2023
Obsah článku:

Rohnson R-2755

Klasický toustovač, tvar toastů – panini, bez vyměnitelných desek, příkon 900 W.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Cenově dostupnější možností může být toustovač Rohnson R-2755. Jedná se o klasický toustovač s jednou plotnou, na které si můžete připravit toasty nebo panini. Je pochopitelné, že zařízení vzhledem ke své ceně nenabízí náhradní desky. Vytknout mu však musíme to, že desky nelze ani vyjmout. Povrch ploten je sice teflonový a nepřilnavý, ale jelikož se nedají vyjmout, mnohem obtížněji se budou čistit.

Design předurčující bezpečné používání

Designově je toustovač Rohnson podobný s toustovačem Sencor SSM 9940. Oba modely jsou ve stříbrném provedení a doplněny o černé prvky. Ty jsou užitečné zejména z pohledu bezpečnosti. Rukojeť i boky zařízení jsou tepelně izolovány, takže se nemusíte bát popálení při zacházení se spotřebičem. Stabilitu na kuchyňské lince poskytují protiskluzové nožičky. Praktickou vychytávkou je i ochrana proti přehřátí v případě, že zapomenete zařízení vypnout. O dostatečném nahřátí vás bude informovat světelná signalizace.

Rohnson R-2755 recenze

Velký grilovací prostor

Za co musíme zařízení pochlubit, je dostatečně velký grilovací prostor. Zabudovaná plotna je s rovnoběžnými pásky, takže si na ní připravíte toasty, sendviče, panini, maso, zeleninu či sýr. Navzdory své velikosti spotřebič snadno uskladníte i ve svislé poloze. Pod přístrojem je místo pro uschování napájecího kabelu.

Zkušenosti s Rohnson R-2755

Spotřebitelé si toustovač Rohnson R-2755 ve velké míře chválí. Ve spotřebitelských recenzích je vyzvednuta nízká cena, jednoduché ovládání a kvalitní materiál. Vzhledem k ceně může jít o dobrou koupi, ovšem za nás je lepší volbou toustovač s vyměnitelnými plotnami. Minusem je těžší čištění zabudované desky, kterou nemůžete opláchnout, jen otřít hadříkem. V případě, že si chcete připravit například vafle a jiná jídla, zainvestuje do multifunkčního modelu.

Recenze a zkušenosti s toustovačem Rohnson R-2755
Zdroj: Alza.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Cena
Designové a materiálové provedení
Jednoduchá manipulace

Negatíva

Zabudované pečící desky

Typ: klasický ● Tvar toastů: panini ● Počet vyměnitelných desek: 0 ● Příkon: 900 W ● Materiál: nepřilnavá povrchová úprava

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si