Tefal SW854D16 toustovač – recenze

Model Tefal SW 854 D 16 je vyšší řada toustovače Tefal SW342D38. Multifunkční toustovač Tefal Snack Collection SW854D16 má oku lahodící elegantní design, který zapadne do jakékoli moderní kuchyně. Stříbrno-černá kombinace je nyní na spotřebičích velmi populární. Nerezové tělo toustovače je doplněno plastovou, tepelně izolovanou rukojetí, která je použita i po bocích, aby se předešlo popálení.

Publikované: 19.05.2023
Aktualizované: 13.06.2023
Obsah článku:

Tefal SW854D16

Multifunkční toustovač, tvar toastů – čtverce, 4 vyměnitelné desky, příkon 700 W.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Vyměnitelné desky

Výhodou, kterou my opravdu oceňujeme u každého toustovače, jsou vyměnitelné desky. Tefal vybavil tohoto pomocníka do kuchyně čtyřmi vyměnitelnými plotýnkami v balení. Ty navíc můžete snadno vyjmout a vyčistit pod tekoucí vodou nebo v myčce. Jsou vyrobeny z pevné nerezové oceli a ani časem na nich nebudou viditelné stopy mytí, pečení či vysokých teplot.

Tefal SW854D16 recenze

Praktické úložné boxy

Extra příslušenstvím jsou praktické boxy, ve kterých můžete desky skladovat. S přibalenými plotnami si můžete připravit čtvercové americké toasty, panini, vafle či jednohubky. Pokud byste chtěli své kulinářské výtvory obohatit, z Tefal kolekce si můžete dokoupit spoustu dalších desek. Na trhu najdete celkem 12 různých desek, se kterými si připravíte donuty, lívance, vafle různých tvarů atp. Vzhledem k vyšší ceně toustovače bychom ocenili v balení i více ploten.

Jednoduché používání

Zařízení nabízí výkon 700 W, díky kterému budete mít jídlo na stole za pár minut. Manipulace a údržba toustovače je velmi jednoduchá. Do chodu jej přivedete pouze zapojením do elektrické sítě nebo stisknutím vypínače. O stavu nahřátí vás bude informovat světelná signalizace. Po skončení pečení doporučujeme desky vyjmout a po každém použití umýt.

Toustovač Tefal SW854D16

Zkušenosti s Tefal SW854D16

Navzdory vyšší ceně je toustovač Tefal SW854D16 u spotřebitelů velmi oblíbený. Jako plusy uvádějí měnitelné formy, bezproblémové čištění, snadnou údržbu i používání. Jedná se o velmi kvalitní produkt, na který máte ještě 15 let záruku. Plusem je vypínač, díky kterému si můžete nechat zařízení stále na lince a v zásuvce. Milým překvapením v porovnání s ostatními modely jsou praktické úložné boxy. Oceňujeme možnost dokoupení dalších ploten, ale nevýhodou je, že jsou cenově dražší. Ocenili bychom, kdyby byl počet ploten v balení vyšší.

Recenze a zkušenosti s toustovačem Tefal SW854D16
Zdroj: Heureka.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Kvalitní provedení
Vyměnitelné desky
Boxy na desky

Negatíva

Cena
Cena nových platní

Typ: multifunkční ● Tvar toastů: čtverce ● Počet vyměnitelných desek: 4 ● Příkon: 700 W ● Materiál: nepřilnavá povrchová úprava

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si