Hamak DD Hammocks Frontline – recenze

DD Hammocks Frontline je turistický hamak s moskytiérou, který je vhodný do různých klimatických podmínek. Je vyroben z odolných materiálů, můžete si k němu dokoupit všechny potřebné doplňky nezbytné ke spaní v chladném počasí, má vysokou nosnost a při přenášení oceníte jeho nízkou hmotnost. Tento model nás dále zaujal dobrým poměrem mezi cenou a kvalitou, praktickými detaily a dodávaným příslušenstvím.

Publikované: 01.01.2025
Aktualizované: 11.09.2023
Obsah článku:

DD Hammocks Frontline

Turistický hamak s moskytiérou, rozměry 270 × 140 cm, nosnost 125 kg, hmotnost 860 g.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Turistický hamak s moskytiérou DD Hammocks Frontline je multifunkční a dostupný za přiměřenou pořizovací cenu. Jedná se o kvalitní kousek s vysokou nosností, dvojitým dnem a praktickými doplňky, který je dodáván s kompletním kotvením.

Na rybaření, do lesa i zahrady

DD Hammocks Frontline má 270 × 140 cm, v čemž je srovnatelný s modelem DD Hammocks Camping z dílny stejného výrobce. Totožná je i jeho nosnost: 125 kg. Z hlediska hmotnosti jde o vcelku lehký kousek, který váží necelých 900 g.

DD Frontline patří k hamakům se sítí proti hmyzu, kterou lze kdykoli odejmout. K plusům patří nenáročné rozkládání i skládání. Tento model je dodáván s 10m závěsným lanem k jeho připevnění ke stromům či jiné opoře. K milým a praktickým drobnostem řadíme oboustranné zipy, 4 vnitřní kapsy a 2 poutka na zavěšení malých předmětů.

DD Hammocks Frontline recenze

Hamak DD Frontline je vhodný k používání po celý rok. Oceníte ho při krátkém odpočinku během turistiky i nocování mimo civilizaci, a to v jakémkoli počasí. Síť je vyrobena z odolného, ​​lehkého a prodyšného materiálu a má dvojité dno, do kterého v případě potřeby vložíte karimatku, deku nebo jinou izolaci. Použít můžete také originální underquilt. Na síti se totiž nacházejí 4 poutka k jeho uchycení. Upozorňujeme, že tento hamak není nepromokavý.

Zkušenosti s DD Hammocks Frontline

Při pátrání jsme narazili jen na několik recenzí modelu DD Hammocks Frontline. Všechny z nich byly téměř výhradně pozitivní. Spotřebitelé si na tomto modelu pochvalují dobrou kvalitu zpracování, pevnost, dodávanou moskytiéru a nízkou hmotnost. K negativům řadí nedomyšlený úložný prostor na výztuže moskytiéry.

Recenze a zkušenosti s hamakem DD Hammocks Frontline
Zdroj: Heureka.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Poměr mezi pořizovací cenou, kvalitou a dodávaným příslušenstvím
Dodáván s moskytiérou a kotvením
Jednoduché rozložení i složení a nízká hmotnost

Negatíva

Síť hamaku není nepromokavá

Rozměry = 270 × 140 cm ● Nosnost = 125 kg ● Hmotnost = 860 g ● Materiál plachty = 100% polyester

Fotogaléria


Testované produkty

Hodnocení:
(81.2%)