DD Hammocks Nest hamak – recenze

DD Hammocks Nest je model, který využijete i v drsnějších podmínkách. Je dodáván s kompletním horním štítem a kotvením, má dvojité dno a disponuje šikovnými doplňky. K negativům řadíme jen poněkud vyšší hmotnost a pořizovací cenu, již zároveň považujeme za přiměřenou kvalitě a doplňkům, které naleznete v balení.

Publikované: 01.01.2025
Aktualizované: 11.09.2023
Obsah článku:

DD Hammocks Nest

Turistický hamak s horním štítem, rozměry 270 × 140 cm, nosnost 125 kg, hmotnost 1 200 g.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Síť DD Hammocks Nest má 270 × 140 cm a nosnost do 125 kg, v čemž se podobá modelu DD Hammocks Camping. Poskládaný hamak má 28 × 17 × 14 cm, což lze označit za velmi kompaktní rozměry. Naopak hmotnost hodnotíme jako poněkud vyšší, jelikož tento kousek váží až 1 200 g.

Stvořený pro zálesáky

DD Nest je vybaven kompletním horním štítem DD Multicam, který je jakousi pokrokovější alternativou klasické integrované moskytiéry. Ochrání vás nejen před hmyzem, ale také před větrem a listím, a jelikož je vyroben z neprůhledného materiálu, poskytuje i potřebnou dávku soukromí. Na hamaku se nachází praktické okénko ze síťoviny. Horní štít můžete samozřejmě kdykoli odejmout.

DD Hammocks Nest recenze

Zajímavým parametrem je „maskovací“ design. Dále oceňujeme praktické drobnosti, konkrétně čtyři vnitřní kapsydvě očka na zavěšení baterky, láhve či sklenice a dva oboustranné zipy. Hamak DD Nest disponuje dvojitým dnem, do kterého můžete vložit karimatku, nafukovací podložku, deku či spacák, což oceníte během chladnějšího počasí. Dobrou zprávou je, že na něm naleznete i čtyři úchyty na originální underquilt. Součástí dodávky je kompletní kotvení, které se skládá z 10m závěsného popruhu, dvou skládacích rozpěrných tyčí o délce 60 cm a čtyř elastických šňůr k zavěšení potahu, které jsou dlouhé jeden metr. Balení obsahuje také přenosný vak na síť a kotvení.

ZKušenosti s DD Hammocks Nest

Ze spotřebitelských recenzí usuzujeme, že model DD Hammocks Nest patří ke kvalitním a funkčním kouskům, přičemž není k zahození ani z hlediska designu. Negativní hodnocení souvisí jen s poněkud nedomyšleným systémem kotvení.

Recenze a zkušenosti s hamakem DD Hammocks Nest
Zdroj: Heureka.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Vysoká kvalita zpracování
Dodáván s kompletním horním štítem
Praktické komponenty na odkládání drobností

Negatíva

Vyšší pořizovací cena
Vyšší hmotnost

Rozměry = 270 × 140 cm ● Nosnost = 125 kg ● Hmotnost = 1 200 g

Fotogaléria


Testované produkty

Hodnocení:
(81%)