Hamak Gaira Taganga – recenze

Gaira Taganga nepatří do rodiny turistických hamaků. Je vhodný k lenošení v parku, přírodě i na zahradě, spaní v lese vám v něm nedoporučujeme. Jedná se o levný hamak s velmi nízkou hmotností, který má standardní rozměry pro jednu osobu a docela vysokou nosnost. Součástí balení jsou všechny komponenty potřebné k jeho připevnění ke stromům či jiné opoře a praktický přenosný vak.

Publikované: 01.01.2025
Aktualizované: 31.05.2022
Obsah článku:

Gaira Taganga

Turistický hamak, rozměry 270 × 135 cm, nosnost 120 kg, hmotnost 420 g, materiál: nylon.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Gaira Taganga je levný relaxační hamak, který oceníte na túře, delší procházce nebo při odpoledním lenošení na zahradě. Jinak řečeno, není určený ke spaní v přírodě. Model Taganga má nízkou hmotnost, kvalita zpracování je překvapivě dobrá, je dodáván s veškerým potřebným příslušenstvím a k zahození není ani jeho veselý design.

Levný hamak k relaxaci

Hamak Gaira Taganga má 270 × 135 cm, což znamená, že je vhodný pro 1 osobu. Má vysokou nosnost, a sice 120 kg. Je však vysloveně lehký, neboť váží pouhých 420 g, a to včetně veškerého příslušenství ke kotvení. Hamak je dodáván se 2 závěsnými popruhy z pevného polyamidu, 2 kovovými karabinami a přenosným vakem. Po složení má 12 × 12 × 5 cm, což je v našem testu nejméně.

Gaira Taganga recenze

Samotná síť je vyrobena z nylonu, který vyniká pevností, odolností proti mechanickému poškození a velmi nízkou hmotností. Naopak z hlediska odolnosti proti UV záření a vlhkosti nejde o tu nejlepší volbu, což ovšem v případě tohoto modelu nepovažujeme za výrazné negativum. K plusům dále řadíme nízkou pořizovací cenu, pěkný design a multifunkčnost. V hamaku Gaira Taganga se sice v divočině nevyspíte, při turistice ho však využijete také jako deku, stínidlo či přikrývku. Všichni „hamakoví začátečníci“ jistě ocení i nenáročné skládání a rozkládání.

Zkušenosti s Gaira Taganga

Spotřebitelé stejně jako my vnímají hamak Gaira Taganga spíše jako designovou houpací síť k relaxaci. V tomto světle ho hodnotí velmi pozitivně. Oceňují jeho nízkou hmotnost, odolné prvky k ukotvení sítě, nenáročnou instalaci, dodávaný obal na přenášení a nízkou pořizovací cenu.

Recenze a zkušenosti s hamakem Gaira Taganga
Zdroj: Heureka.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Nízká pořizovací cena
Dobrá kvalita zpracování
Nízká hmotnost a kompaktní rozměry

Negatíva

Není vhodný k nocování v přírodě

Rozměry = 270 × 135 cm ● Nosnost = 120 kg ● Hmotnost = 420 g ● Materiál plachty = nylon

Fotogaléria


Testované produkty

Hodnocení:
(81%)