Hamak DD Hammocks Camping – recenze

DD Hammocks Hamaka Camping je kvalitní základní hamak za atraktivní pořizovací cenu, který ocení začínající i pokročilí kempisté. Je určený pro jednu osobu, vhodný na turistiku i rybaření a disponuje praktickými drobnostmi.

Publikované: 01.01.2025
Aktualizované: 11.09.2023
Obsah článku:

DD Hammocks Camping

Turistický hamak, rozměry 270 × 140 cm, nosnost 125 kg, hmotnost 650 g, materiál ripstop polyester.

Prohlédnout nejlepší nabídku

DD Hammocks Hamaka Camping má nosnost 125 kg. Na rozdíl od něj váží pouze 650 g, což oceníte zejména při přenášení. Totožný je i z hlediska rozměrů, které činí 270 × 140 cm. Tento model je ideální pro začátečníky, kteří si jdou pořídit svůj první hamak. Je vyroben z kvalitního a pevného ripstop polyesteru, nacházejí se na něm dva oboustranné zipy k otevírání z obou stran a čtyři úchyty k upevnění originální spodní izolace, tzv. underquiltu.

Kvalita za přiměřenou cenu

Síť je vyrobena z jednoho kusu „látky“. To znamená, že se na ní nenacházejí švy, což má příznivý vliv na její celkovou pevnost a odolnost. Dno sítě je dvojité, v případě chladnějšího počasí do ní tudíž můžete vložit improvizovanou spodní izolaci v podobě karimatky, nafukovačky či tlustší deky. Na vnitřní straně se nacházejí 2 kapsy na odkládání věcí. Na vnější najdete boční smyčky k zavěšení lehkého příslušenství.

DD Hammocks Camping recenze

Hamak Camping je vybaven dvěma silnými lany k zavěšení na obou stranách o délce 5 m. Součástí balení je praktický kompresní vak, díky kterému síť s kotvením sbalíte do malých rozměrů (20 × 11 × 5 cm). Pozitivně hodnotíme i fakt, že je tento model kompatibilní s různými doplňky, např. originální ochrannou celtou.

Zkušenosti s DD Hammocks Camping

DD Hammocks Camping je další model, který není spotřebiteli hodnocen příliš často. V recenzích uživatelé zmiňují pozitiva, jako je nízká hmotnost, dobrá skladnost a vysoká kvalita zpracování. Na negativní zkušenosti jsme nenarazili.

Recenzie a skúsensoti s hamakom DD Hammocks Camping
Zdroj: Heureka.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Dobrý poměr mezi pořizovací cenou a kvalitou
Dodáván s kotvením
Nízká hmotnost a kompaktní rozměry po složení

Negatíva

Dodáván jen se základním příslušenstvím

Rozměry = 270 × 140 cm ● Nosnost = 125 kg ● Hmotnost = 650 g ● Materiál plachty = 100% ripstop polyester

Fotogaléria


Testované produkty

Hodnocení:
(81%)