Sea to Summit PRO hamak – recenze

Hamak z kvalitního vodotěsného materiálu je vhodný pro dvě osoby. Nosnost 180 kg a nízká hmotnost 670 g z něj činí vhodnou volbu i do náročných podmínek. Výroben je z vyztuženého nylonového materiálu ripstop, na nejzatěžovanějších místech má speciálně zesílené švy.

Publikované: 01.01.2025
Aktualizované: 11.09.2023
Obsah článku:

Sea to Summit PRO

Turistický hamak pro 2 osoby, rozměry 300 × 190 cm, nosnost 180 kg, hmotnost 670 g, materiál nylon 70D ripstop.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Hamak Sea to Summit PRO patří k prostornějším modelům. Jako jediný v našem testu je určený pro jednu nebo dvě osoby. Má vysokou nosnost a nízkou hmotnost, je vyroben z kvalitního vodotěsného materiálu a je dodáván s kompletním příslušenstvím ke kotvení.

Kvalitní, pro dva, do zimy i deště

Sea to Summit PRO je turistický hamak, který je vhodný i do náročnějších podmínek. K plusům řadíme jeho nízkou hmotnost 670 g, která je podobná jako u modelu DD Hammocks Camping. Na druhou stranu jde o model s velkými rozměry (300 x 190 cma nosností do 180 kg, díky čemuž je ideální pro vyšší a „větší“ osoby, ale také dva lidi. Pozitivem jsou speciálně zesílené švy na nejzatěžovanějších místech.

Sea to Summit PRO recenze

Hamak Summit PRO je vyroben z vyztuženého nylonového ripstop materiálu, který je lehký, nepromokavý, prodyšný a je schopný odvádět vlhkost od těla. K nevýhodám lze zařadit trošku vyšší pořizovací cenu a absenci doplňků, např. moskytiéry. Tyto nedokonalosti vyvažuje již zmiňovaná dobrá kvalita zpracování, nízká hmotnost a nadstandardní rozměry plachty. V balení naleznete 3D spony Quick Connect, závěsné popruhy a praktický kompresní vak Ultra-Sil z Cordura® nylonu na přenášení hamaku a kotvení.

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Vysoká kvalita zpracování a odolnost
Vhodný pro dvě osoby
Nepromokavá síť

Negatíva

Vyšší pořizovací cena
Dodáván bez doplňků

Rozměry = 300 × 190 cm ● Nosnost = 180 kg ● Hmotnost = 670 g ● Materiál plachty = nylon 70D ripstop

Fotogaléria


Testované produkty

Hodnocení:
(81.2%)