Delimano Brava Extreme bruska na nože – recenze

Jednoduchá mechanická bruska na nože s kvalitními brusnými kotouči z nerezové oceli tungsten. Bruska má praktickou přísavku, která zajišťuje stabilitu a bezpečnost. Model je vhodný i k broušení vroubkovaných nožů.

Publikované: 30.11.2021
Aktualizované: 27.03.2024
Obsah článku:

Delimano Brava Extreme

Ruční bruska na nože, brusné kotouče z nerezové oceli tungsten, bez vícestupňového broušení.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Velice jednoduchá, kompaktní a zároveň efektivní bruska na nože s praktickou přísavkou. Delimano Brava Extreme je určená pro ty, kteří chtějí mít v kuchyni vždy po ruce skladného pomocníka, jenž se vejde do zásuvky. Bruska si poradí i s broušením vroubkovaných nožů. Plusem je také příslušenství v podobě tří nožů Delimano.

Rychlé broušení a univerzální použití

Dobře známý televizní produkt. Bruska na nože Delimano Brava Extreme je však vzhledem ke své ceně velmi zajímavou volbou. Je určená k broušení nožů vyrobených ze slitiny, uhlíku či nerezové oceli. Samotný profesionální brusný materiál je však z odolné nerezové oceli tungsten (obsahuje prvky wolframu), na brusce nedoporučujeme brousit hodnotnější nože s vyšší tvrdostí (japonská ocel, damašková ocel či titanové nože). Velmi pozitivní je, že ruční bruska s jednou polohou si poradí i s vroubkovanými nožíky.

Delimano Brava Extreme recenze

Výrobce dokonce avizuje, že brusku lze použít i k broušení loveckých či sportovních nožíků, sekáčků, nebo dokonce nůžek. Čepel stačí drážkou třikrát nebo čtyřikrát protáhnout. Velice zajímavé je řešení s přísavkou na spodní straně. Brusku stačí položit na pevný podklad a stisknutím pojistky přísavku připevnit k podkladu. Je tak zaručena skvělá stabilita a bezpečnost. Spotřebitele jistě potěší i verze brusky na nože, ke které dostanete sadu tří kuchyňských nožů.

Zkušenosti s Delimano Brava Extreme

V případě brusky Delimano Brava Extreme se nemusíte obávat žádného reklamního triku. Bruska opravdu plní svůj účel, což potvrdila i řada zákazníků. Sice nedisponuje vícestupňovým broušením, ale vzhledem k nízké ceně nejde o výraznější nedostatek. Broušení je jednoduché a bezpečné i díky přísavce na spodní straně. Bruska je velmi kompaktní. Tělo je z plastu, sporná je odolnost brusného materiálu. I proto brusku nedoporučujeme používat na vysoce kvalitní, profesionální kuchyňské nože.

Recenze a zkušenosti s bruskou na nože Delimano Brava Extreme

Bruska na nože Delimano Brava Extreme

Bruska na nože Delimano Brava Extreme recenze

Bruska na nože Delimano Brava Extreme se třemi noži

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Výhodná cena
Příslušenství – tři nože
Vhodná i na vroubkované nože

Negatíva

Nedoporučujeme na profesionální nože (HRC 60 a více)

Typ brusky: ruční bruska ● Brusný materiál: nerezová ocel tungsten ● Vícestupňové broušení: ne


Prečítajte si

Hodnocení:
(81%)