Dormeo Air+ Comfort matrace – recenze

Matrace Dormeo Air+ Comfort patří k oboustranným matracím s hypoalergenními vlastnostmi. Její tloušťka činí 27 cm, tvrdost si můžete „nastavit“ ve 2 stupních. Je prodyšná a antibakteriální.

Publikované: 02.11.2021
Aktualizované: 07.06.2022
Obsah článku:

Dormeo Air+ Comfort

Oboustranná matrace, tloušťka 27 cm, 15letá záruka, možnost přizpůsobení tvrdosti.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Matraci Dormeo Air+ Comfort s 15letou zárukou a až 100denní zkušební dobou ocení i náročnější spotřebitelé. Její tloušťka je o něco menší (27 cm) a její cena je také o něco nižší. I Dormeo Air+ Comfort patří k oboustranným matracím. Ideální tvrdost si proto můžete „nastavit“ ve 2 stupních (měkká nebo středně tvrdá) jednoduchým otočením na jednu nebo druhou stranu.

Odnímatelný potah

Matrace je vhodná pro všechny věkové i váhové kategorie, oceníte ji i v případě, že máte problémy s páteří, klouby či jinými částmi pohybového aparátu, případně trpíte alergiemi, ekzémy a dýchacími problémy. Matrace je totiž antibakteriální, hypoalergenní a má velmi měkký odnímatelný potah s vláknem Tencel, který můžete prát v pračce.

Dormeo Air+ Comfort recenze

3D pružiny Octaspring

Dormeo Air+ Comfort je vybavena speciální vrstvou s technologií Adaptive. Slouží k zajištění tzv. dynamické termoregulace, což v praxi znamená, že v létě nedochází k nadměrnému pocení a v zimě pocitu chladu. V jejím nitru jsou umístěné pěnové 3D pružiny Octaspring, které zajišťují výbornou prodyšnost a oporu celého těla. Jsou doplněné kapesními pružinami s vysokou stabilitou a odolností. Ke komfortu dále přispívají 3 samostatné zóny s různými vlastnostmi pro jednotlivé oblasti těla. Střední zóna je pevnější, aby poskytla oporu pánevní oblasti, která by se během spánku neměla dostávat pod linii těla. Vnější zóny s nižší tvrdostí zase podepřou ruce a ramena.

Zkušenosti s Dormeo Air+ Comfort

Zdravotní matraci Dormeo Air+ Comfort spotřebitelé vnímají pozitivně, sem tam však zmiňují i ​​jisté nedokonalosti. Nejčastěji zmiňovaným negativem je přemrštěná cena, kterou jsme koneckonců potvrdili i ve své vlastní recenzi.

Recenze a zkušenosti s matrací Dormeo Air+ Comfort

Dormeo Air+ Comfort vrstvy

Dormeo Air+ Comfort potah

Matrace Dormeo Air+ Comfort

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Výborná opora těla a prodyšnost
Plocha matrace je rozdělená na samostatné zóny
Možnost změny tvrdosti

Negatíva

Vyšší cena
Tvrdost je nastavitelná jen ve 2 stupních
Nevhodná pro postele s polohovatelným roštem

Tloušťka: 27 cm ● Dostupné rozměry: 80 × 190, 80 × 200, 90 × 190, 90 × 200, 120 × 200, 140 × 190, 140 × 200, 160 × 190, 160 × 200 nebo 180 × 200 cm ● Záruka: 15 let


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(81%)