Dormeo Air+ Select matrace – recenze

Pokud hledáte matraci s nadstandardní tloušťkou a kvalitou, za kterou jste ochotní zaplatit i nadstandardní částku, popřemýšlejte právě nad Dormeo Air+ Select. Jedná se o další oboustranný model s přizpůsobitelnou tloušťkou, antibakteriálními vlastnostmi, dobrou prodyšností a dlouhou životností, což potvrzuje i výrobcem garantovaná záruka na 15 let.

Publikované: 02.11.2021
Aktualizované: 27.03.2024
Obsah článku:

Dormeo Air+ Select

Oboustranná matrace, tloušťka 27 cm, 15letá záruka, možnost přizpůsobení tvrdosti.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Dormeo Air+ Select je matrace pro skutečné milovníky spánku a pohodlí. První výjimečnou vlastností je nadstandardní tloušťka 27 cm, která poskytuje enormní komfort. Tvrdost matrace si můžete přizpůsobit svým osobním požadavkům. Je vybavená dvojitým jádrem, díky kterému máte na výběr měkkou nebo středně tvrdou stranu. I v tomto případě platí, že u modelů se šířkou od 160 cm výše, tedy těch pro 2 osoby, lze tvrdost nastavit samostatně pro každou stranu. Speciální dvojité jádro navíc nepřenáší vibrace, takže pokud se váš partner rád převaluje, vy tento zlozvyk nepocítíte.

5 zón

Matrace Air+ Select je tvořená 5 zónami, které poskytují různou oporu pro hlavu, ramena, bederní oblast, kolena a chodidla. Zajímavá je také její konstrukce. Pod 2cm vrstvou měkké paměťové pěny, která se přizpůsobí tvarům těla, nevytváří protitlak a je příjemná na dotek, se nacházejí speciální pěnové pružiny Octaspring. Ty vynikají výbornou prodyšností, odvádějí vlhkost a jsou schopné přizpůsobit se tělu při jakékoli poloze. Pružiny jsou totiž pohyblivé ve všech směrech. Pod nimi je do třetice umístěné jádro z kapesních pružin, které stojí za výbornou stabilitou matrace.

Dormeo Air+ Select recenze

Eliminuje pocení

Výhodou pěnových pružin je ještě jedna drobnost. Matrace Air+ Select disponuje všemi výhodami klasických pružinových modelů, aniž by vydávala jakékoli nepříjemné zvuky. Za výbornou prodyšností tohoto modelu stojí také vrstva s technologií Adaptive, která poskytuje tzv. dynamickou termoregulaci, což znamená, že v létě eliminuje pocení a v zimě přispívá k pocitu tepla.

Vhodná pro alergiky

Odnímatelný potah, který můžete prát v pračce, je vylepšen vláknem Tencel. Celá matrace má antibakteriální a hypoalergenní vlastnosti, proto je vhodná i pro alergiky, astmatiky nebo osoby, které trpí jinými kožními a dýchacími problémy. I na tento model dostanete až 15letou záruku a neobvykle dlouhou, až 100denní zkušební dobu s garancí vrácení peněz. Za nevýhodu pokládáme jen poměrně vysokou cenu a fakt, že ani tento kousek není vhodný pro postele s polohovatelnými rošty.

Dormeo Air+ Select vrstvy

Zkušenosti s Dormeo Air+ Select

Mezi spotřebitelskými recenzemi na matraci Dormeo Air+ Select jsme poměrně často narazili na tvrzení, jako „nejlepší matraci, jakou jsme kdy měli“, doporučujeme všem“ či „nejlepší matraci Dormeo ze všech“. Tato hodnocení mluví samy za sebe.

Recenze a zkušenosti s matrací Dormeo Air+ Select

Matrace Dormeo Air+ Select vrstvy

Oboustranná matrace Dormeo Air+ Select

Dormeo Air+ Select potah

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Výborná prodyšnost a opora těla
Možnost nastavení tvrdosti
Nadstandardní tloušťka

Negatíva

Vyšší cena
Není vhodná pro postele s polohovatelným roštem

Tloušťka: 27 cm ● Dostupné rozměry: 80 × 190, 80 × 200, 90 × 190, 90 × 200, 120 × 200, 140 × 190, 140 × 200, 160 × 190, 160 × 200 nebo 180 × 200 cm ● Záruka: 15 let


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(79.8%)